Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 12/96-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 сәуірде № 9007-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Шығыс Қазақстан облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын, Шығыс Қазақстан облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 4/40-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8779 болып тіркелген) шешімі;
2) "Шығыс Қазақстан облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын, Шығыс Қазақстан облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 23 сәуірдегі № 4/40-VII шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 19/164-VII шешімі (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2022 жылғы 21 қыркүйекте жарияланды).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Рыпаков

О признании утратившими силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2024 года № 12/96-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 апреля 2024 года № 9007-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 апреля 2021 года № 4/40-VII "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Восточно-Казахстанской области, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8779);
2) решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 сентября 2022 года № 19/164-VII "О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 23 апреля 2021 года № 4/40-VII "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Восточно-Казахстанской области, Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Восточно-Казахстанской области" (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 сентября 2022 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Рыпаков