Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 846 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 4 наурыздағы № 201 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 наурызда № 8960-16 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 846 қаулысы "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8140 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Байжуменов

О признании утратившим силу постановления акимата города Риддера от 28 декабря 2020 года № 846 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2024 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 марта 2024 года № 8960-16
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Риддера от 28 декабря 2020 года № 846 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8140).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Байжуменов