Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 75 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 наурызда № 8976-16 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының аумағында барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 137 "Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3766 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай ауданының әкімі Д. Жоргекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Тарбағатай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Тарбағатай ауданы әкімдігі
2024 жылғы 19 наурыздағы
№ 75 қаулысына қосымша/
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
№№
Ауылдық округ
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
11
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы, "Қабанбай" орталық саябағының аумағында
Ақжар ауылы, Құнафиянов көшесі № 3, "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі № 11, орталық базардың аумағында
Ақжар ауылы, Жамбыл көшесі № 16, "Ақжар ауылдық окургі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Жаңатілеу ауылы, аялдаманың жанында
Жаңалық ауылы, Ы. Касенов көшесі № 24, "Айжұлдыз" дүкенінің алдында
22
Жаңаауыл ауылдық округі
Жаңаауыл ауылы, Бұланбаев көшесі № 8, мәдениет үйінің аумағында
Жаңаталап ауылы, Кожахметов көшесі № 9, мәдениет үйінің аумағында
Ахметбұлақ ауылы, Дәулетбай көшесінің бойында
Сарыөлен ауылы, Қабанбай көшесінің бойында
3 3
Жетіарал ауылдық округі
Жетіарал ауылы, С. Шомбин және Ы. Нұразханов көшелерінің қиылысы, "Айгерім" дүкенінің алдында
Қамысты ауылы, Ш. Уалиханов көшесі № 15, фельдшерлік пунктің аумағында
Асусай ауылы, М. Дулатов көшесі № 32, фельдшерлік пунктің аумағында
Жалғызтал ауылы, Б. Дүйсенбаев көшесі № 18, фельдшерлік пунктің аумағында
4 4
Қабанбай ауылдық округі
Қабанбай ауылы, Қабанбай көшесі № 41, "Адилова" наубайханасының алдында
Шорға ауылы, Қазыбек би көшесі № 4/Б, "Шорға" дүкенінің алдында
Тәуке ауылы, Төле би көшесі, "Береке" дүкенінің алдында
Шеңгелді ауылы, Қонаев көшесі № 8, фельдшерлік пунктің аумағында
Қазақстан ауылы, Жамбыл көшесі № 3, фельдшерлік пунктің аумағында
5 5
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылы, орталық саябақтың аумағында
Ақмектеп ауылы, микрорайон 2, фельдшерлік пунктің аумағында
Шолақорда ауылы, микрорайон 1, фельдшерлік пунктің аумағында
Қарой ауылы, микрорайон 1, тойхананың алдында
6 6
Құйған ауылдық округі
Құйған ауылы, учаскелік ауруханының аумағында
Жамбыл ауылы, Тоғас көшесі № 3, фельдшерлік пунктің аумағында
Жалаңаш ауылы, Н. Қалиев көшесінің бойында
7 7
Маңырақ ауылдық округі
Маңырақ ауылы, Дәулетбай көшесі № 45, мәдениет үйінің аумағында
Бозша ауылы, А.Мұхаметжанов көшесі № 18, фельдшерлік пунктің аумағында
8 8
Тұғыл ауылдық округі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 19 марта 2024 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 марта 2024 года № 8976-16
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района от 5 марта 2015 года № 137 "Об определении помещений для встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3766).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Тарбагатайского района Д. Жоргекбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия Тарбагатайского района
приложение к постановлению/
акимат Тарбагатайского района
от 19 марта 2024 года
№ 75
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
№№
Сельские округа
Места размещения агитационных печатных материалов
11
Акжарский сельский округ
Село Акжар, на территории Центрального парка "Кабанбай"
Село Акжар, улица Кунафиянова № 3, перед зданием коммунального государственного учреждения "Детская школа искусств"
Село Акжар, улица Жамбыла № 11, на территории Центрального рынка
Село Акжар, улица Жамбыла № 16, перед зданием Государственного учреждения "Аппарат акима Акжарского сельского округа"
Село Жанатилеу, возле остановки
Село Жаналык, улица Ы. Касенова № 24, перед магазином "Айжулдыз"
22
Жанааульский сельский округ
село Жанаауыл, улица Буланбаева № 8, на территории Дома культуры
Село Жанаталап, улица Кожахметова № 9, на территории Дома культуры
Село Ахметбулак, по улице Даулетбая
Село Сарыолен, по улице Кабанбая
3 3
Жетиаральский сельский округ
Село Жетиарал, перекресток улиц С. Шомбин и Ы. Нуразханова, перед магазином "Айгерим"
Село Камысты, улица Ш. Уалиханова № 15, на территории фельдшерского пункта
Село Асусай, улица М. Дулатова № 32, на территории фельдшерского пункта
Село Жалгызтал, улица Б. Дуйсенбаева № 18, на территории фельдшерского пункта
4 4
Кабанбайский сельский округ
Село Кабанбай, улица Кабанбая № 41, перед пекарней "Адилова"
Село Шорга, улица Казыбек би № 4/Б, перед магазином "Шорга"
Село Тауке, улица Толе би, перед магазином "Береке"
Село Шенгельды, улица Кунаева № 8, на территории фельдшерского пункта
Село Казахстан, улица Жамбыла № 3, на территории фельдшерского пункта
5 5
Карасуский сельский округ
Село Карасу, на территории Центрального парка
Село Акмектеп, микрорайон 2, на территории фельдшерского пункта
Село Шолакорда, микрорайон 1, на территории фельдшерского пункта
Село Карой, микрорайон 1, перед тойханой
6 6
Куйганский сельский округ
Село Куйган, на территории участковой больницы
Село Жамбыл, улица Тогас № 3, на территории фельдшерского пункта
Село Жаланаш, по улице Н. Калиева
7 7
Маныракский сельский округ
Село Манырак, улица Даулетбая № 45, на территории Дома культуры
Село Бозша, улица А. Мухамеджанова № 18, на территории фельдшерского пункта
8 8
Тугылский сельский округ

Тұғыл ауылы, Желтоқсан көшесі № 12, мәдениет үйінің алдында 30 метр қашықтықта
Тұғыл ауылы, орталық саябақтың аумағында
Тұғыл ауылы, Мәметов көшесі № 113, "Қарагөз" дүкенінің аумағында
Байтоғас ауылы, мәдениет үйінің аумағында

Село Тугыл, улица Желтоксан № 12, в 30 метрах перед Домом культуры
Село Тугыл, на территории Центрального парка
Село Тугыл, улица Маметова № 113, на территории магазина "Карагоз"
Село Байтогас, на территории Дома культуры