Самар ауданы әкімінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 2 "Самар ауданының сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданының әкімінің 2024 жылғы 20 мамырдағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 мамырда № 9018-16 болып тіркелді
Самар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Самар ауданы әкімінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 2 "Самар ауданының сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29705 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы "Самар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданының әкімі Н. Махамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Самар ауданының аумақтық
сайлау комиссиясы
Шығыс Қазақстан облысы
Самар ауданы
әкімдігінің қаулысына
2024 жылғы 20 мамырдағы
№ 2 Шешіміне қосымша
Самар ауданы әкімінің
2022 жылғы 19 қыркүйектегі
№2 шешіміне қосымша
Самар ауданының сайлау учаскелері
№ 820 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Самар ауылы, Букетов тұйық көшесі, № 68, Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданының "Бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Астана көшесі - № 246, 253, 256, 260, 261, 262, 262/А, 264, 264 А/2, 274, 280 үйлері;
Бакраев көшесі - № 1, 3, 5, 7, 9, 13 үйлері;
Букетов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 36/А, 41, 43, 45, 47, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлері.
Жастар тұйық көшесі - № 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/А, 58, 60 үйлері;
Мир көшесі - № 1, 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/А, 13, 15, 16;
Полынина көшесі - № 7 үй;
Самарға - 100 жыл көшесі - № 180, 181, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 304, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 355, 356, 357, 358, 359, тұйық 1- № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;

О внесении изменений в решение акима района Самар от 19 сентября 2022 года №2 "Об образовании избирательных участков района Самар"
Решение акима района Самар Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2024 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 мая 2024 года № 9018-16
Аким района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района Самар от 19 сентября 2022 года №2 "Об образовании избирательных участков района Самар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29705) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Самар" Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Самар Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Самар Восточно-Казахстанской области.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Самар Н. Махамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Территориальная
избирательная комиссия
района Самар
Приложение к решению/
к постановлению акимата
района Самар
Восточно-Казахстанской области
от 20 мая 2024 года № 2
Приложение к решению
акима района Самар №2
от 19 сентября 2022 года
Избирательные участки района Самар
Избирательный участок № 820
Центр избирательного участка: село Самарское, переулок Букетова, № 68, здание коммунального государственного казенного предприятие "Центр досуга" района Самар Восточно-Казахстанской области.
Границы: улица Астана - дома № 246, 253, 256, 260, 261, 262, 262/А, 264, 264 А/2, 274, 280;
улица Бакраева - дома № 1, 3, 5, 7, 9, 13;
переулок Букетова - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 36/А, 41, 43, 45, 47, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
переулок Жастар - дома № 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/А, 58, 60;
улица Мира - дома № 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16;
улица Полынина – дом № 7;
улица Самарға - 100 жыл - дома № 180, 181, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246, 247, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 304, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 355, 356, 357, 358, 359, тупик - 1 дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;

Строительная көшесі - №1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;
Ф.П. Фролов тұйық көшесі № 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 59, 61, 63 үйлері;
Яроцского көшесі - № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 27, 29, 31 үйлері.
№ 821 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Самар ауылы, Горохов көшесі, № 55, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Ж.Болғанбаев атындағы Самар орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Алтайская көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35 үйлері;
Горохов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 48/А, 49, 51, 52, 53, 55, 58, 58А, 62, 70, 70/А үйлері;
Казахстанская көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/А, 30, 30/А, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 55 үйлері;
Лоскутов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67 үйлері;
Швайченко көшесі - № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40/А, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлері.
№ 822 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Самар ауылы, Самарға – 100 жыл көшесі, № 142 үй , Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әубәкіров көшесі - № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25/А, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 88, 95, 97, 99, 101, 103, 107 үйлері;
Әубәкіров көшесі 1 өту жолындағы № 2, 3, 5 үйлері;
Әубәкіров көшесі 3 өту жолындағы № 2, 3, 4 үйлері;
Әубәкіров көшесі 4 өту жолындағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 15 үйлері;
Әубәкіров көшесі 2 өту жолындағы тұйық № 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11 үйлері;
Асламов тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14/А үйлері;

улица Строительная - дома №1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок Ф.П. Фролова - дома № 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 59, 61, 63;
улица Яроцского - дома № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 13, 27, 29, 31.
Избирательный участок № 821
Центр избирательного участка: село Самарское, улица Горохова, № 55, здание коммунально-государственного учреждение "Самарская средняя школа-лицей имени Ж.Болганбаева" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: улица Алтайская - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35;
улица Горохова - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/А, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 48/А, 49, 51, 52, 53, 55, 58, 58/А, 62, 70, 70/А;
улица Казахстанская – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/А, 30, 30/А, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 55;
улица Лоскутова - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67;
улица Швайченко - дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40/А, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75.
Избирательный участок № 822
Центр избирательного участка: село Самарское, улица Самарға – 100 жыл, дом № 142, здание коммунального государственного учреждения "Детская школа искусств" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: улица Аубакирова - дома № 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 88, 95, 97, 99, 101, 103, 107;
улица Аубакирова проезд 1 - дома № 2, 3, 5;
улица Аубакирова проезд 3 - дома № 2, 3, 4;
улица Аубакирова проезд 4 дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 15;
переулок Аубакирова проезд 2 дома № 2, 3, 5, 7, 8, 10, 11,
переулок Асламова - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14/А;

Болғанбаев көшесі тұйық 1 – № 2, 3, 4, 7, 8, 9 үйлері;
Ж.Болғанбаев көшесі - № 1, 1/А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 78, 79, 80/А, 81, 83, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 117, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 133, 134, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147/А, 148, 153, 154, 155, 156, 162, 163, 164, 165, 167, 168, 170, 172, 174, 176, 178 үйлері;
Добролюбовка № 1, 2, 3 үйлері;
Жастар тұйық көшесі - № 1, 2, 2/А, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 15, 17 үйлері;
Ключевая көшесі - № 2, 3, 4, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19 үйлері;
Қалисатар Жотабаев көшесі - № 1, 1А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері;
Подгорная көшесі 1 өту жолындағы № 1, 1/А, 2, 3, 7, 8 үйлері;
Подгорная көшесі 3 өту жолындағы - № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлері;
№ 1182 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Самар ауылы, Мира көшесі, № 14, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Самар №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай тұйық көшесі № 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/Б, 18, 19, 21, 21/1, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлері;
Бакраев көшесі 15, 17, 17/А, 17/Б, 19, 21, 29, 33, 37, 39, 41 үйлері;
Д.М. Парий тұйық көшесі - 14, 15, 17, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 37, 39, 41, 41/Б, 43, 43/А, 45, 47, 49, 51, 53 үйлері;
Б. Момышұлы көшесі - № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12 үйлері;
Кәрібаев көшесі - № 2, 4, 5, 6, 7, 9 үйлері;
А.М. Поплавский көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16 үйлері;
М. Маметова көшесі - № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 27, 29 үйлері;
Раисов тұйық көшесі - № 3, 3/А, 4, 4/А, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16/А, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 27/А, 29, 29/А, 31, 32, 33, 34, 35, 35/А, 37, 39, 41 үйлері;
С.Сейфуллин көшесі - № 10, 11, 13, 15 үйлері;
Ы.Алтынсарин көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/А, 8/Б, 8/В, 9, 10, 11, 12/А, 16, 17, 18, 19, 20;
Шуақты - көшесі № 2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 30, 32, 33 үйлері;
Шәмші Қалдаяқов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25 үйлері;
Центральный тұйық көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері;
№ 1183 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Самар ауылы, Горохов көшесі, № 70, Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасының "Самар аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица Болганбаева тупик 1 – дома № 2, 3, 4, 7, 8, 9;
улица Ж. Болганбаева – дома № 1, 1/А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 78, 79, 80/А, 81, 83, 85, 86, 87, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 117, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 133, 134, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 147/А, 148, 153, 154, 155, 156, 162, 163, 164, 165, 167, 168, 170, 172, 174, 176, 178;
участок Добролюбовка дома № 1, 2, 3;
переулок Жастар – 1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 15, 17;
улица Ключевая - дома № 2, 3, 4, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19;
улица Қалисатар Жотабаев –дома № 1, 1/А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Подгорное проезд 1 - дома № 1, 1/А, 2, 3, 7, 8;
улица Подгорное проезд 3 - дома № 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Избирательный участок №1182
Центр избирательного участка: село Самарское, улица Мира, № 14, здание коммунального государственного учреждения "Самарская средняя школа №1" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: переулок Абая - дома № 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/Б, 18, 19, 21, 21/1, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Бакраева – дома № 15, 17, 17/А, 17/Б, 19, 21, 29, 33, 37, 39, 41;
переулок Д.М. Парий - дома № 14, 15, 17, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 35, 37, 39, 41, 41/Б, 43, 43/А, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Б. Момышулы - дома № 1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12;
улица Карибаева - дома № 2, 4, 5, 6, 7, 9;
улица А.М. Поплавский – дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица М. Маметовой - дома № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 27, 29;
переулок Раисова - дома № 3, 3/А, 4, 4/А, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16/А, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 27/А, 29, 29/А, 31, 32, 33, 34, 35, 35/А, 37, 39, 41;
улица С.Сейфуллина - дома № 10, 11, 13, 15;
улица Ы. Алтынсарина - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/А, 8/Б, 8/В, 9, 10, 11, 12А, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Шуақты - дома № 2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 30, 32, 33;
улица Шәмші Қалдаяқов - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25;
переулок Центральный - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Избирательный участок №1183
Центр избирательного участка: село Самарское, улица Горохова, № 70, здание коммунального государственного учреждения "Самарский аграрно-технический колледж" управления образования Восточно-Казахстанской области.

Шекаралары: Глухенко көшесі - №1, 1/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26 үйлері;
Колхозная көшесі - № 1, 1/А, 1/Б, 2, 2/А, 3 үйлері;
Шарабарин көшесі - № 1, 2, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 үйлері;
Фонов көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63/А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116 үйлері;
№ 1184 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Самар ауылы, Самарға - 100 жыл көшесі, № 149, "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданының орталықтандырылған кітапхана" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Самарға - 100 жыл көшесі - № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 48/А, 49, 51, 52, 52/А, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97/А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 119/А, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 135, 136, 139, 140, 143, 144/А, 145, 146, 147, 148, 152, 152/А, 156, 160, 160/А, 167, 169, 169/А, 173, 174/А, 176, 177, 178, 179 үйлері;
Қыратты тұйық көшесі - № 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40/А, 41 үйлері;
Әлия Молдағұлова тұйық көшесі - № 1, 1/А, 2, 2/А, 3, 3/А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 19/А, 22, 23, 25, 30, 31, 33, 33/А, 34, 36, 38, 39, 40, 40/А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62;
Первомайский тұйық көшесі - № 1, 1/А, 2, 3, 4, 5, 5/А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 25/А, 26, 27, 28, 29, 29/А, 31, 31/А, 31/Б, 33, 34, 35, 35/А, 36, 37, 37/А, 38, 38/А, 39, 39/А, 41, 42, 43, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60 үйлері;
Асламов тұйық көшесі - №19, 23, 25, 28, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67 үйлері;
Астана көшесі - № 1, 2, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 99, 100, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 244 үйлері, тұйық 1 - № 1, 1/А, 2, 5, 9 үйлер, тұйық 2 - № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 үйлер, тұйық 3 - № 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;

Границы: улица Глухенко – дома № 1, 1/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26;
улица Колхозная - дома № 1, 1/А, 1/Б, 2, 2/А, 3;
улица Шарабарина - дома № 1, 2, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
улица Фонова - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63/А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116.
Избирательный участок №1184
Центр избирательного участка: село Самарское, улица Самарға - 100 жыл № 149, здание коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система района Самар Восточно-Казахстанской области".
Границы: улица Самарға -100 жыл - дома № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 48/А, 49, 51, 52, 52/А, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 92, 93, 94, 95, 96, 97А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 119/А, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 135, 136, 139, 140, 142, 143, 144/А, 145, 146, 147, 148, 152, 152/А, 156, 160, 160/А, 167, 169, 169/А, 173, 174/А, 176, 177, 178, 179;
переулок Қыратты - дома № 1, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40/А, 41;
переулок Әлия Молдағұлова - дома № 1, 1А, 2, 2А, 3, 3/А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 19/А, 22, 23, 25, 30, 31, 33, 33/А, 34, 36, 38, 39, 40, 40/А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62;
переулок Первомайский - дома № 1, 1/А, 2, 3, 4, 5, 5/А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 25, 25/А, 26, 27, 28, 29, 29/А, 31, 31/А, 31/Б, 33, 34, 35, 35/А, 36, 37, 37/А, 38, 38/А, 39, 39/А, 41, 42, 43, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60;
переулок Асламова - дома № 19, 23, 25, 28, 33, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67;
улица Астана - дома № 1, 2, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 99, 100, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 156, 157, 158, 159, 161, 162, 164, 165, 167, 166, 167, 169, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 223, 224, 225, 226, 227, 229, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 244, тупик - 1 дома № 1, 1А, 2, 5, 9, тупик - 2 дома № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, тупик - 3 дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8;

Пролетарский тұйық көшесі - № 18, 20 үйлері.
Ф.П.Фролов тұйық көшесі - № № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29 үйлері;
Д.М.Парий тұйық көшесі - № 1, 3, 4, 8, 11 үйлері;
№ 823 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шұбарқайың ауылы, Достық көшесі, № 5, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Пантелеймоновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шұбарқайың ауылының аумағы.
№ 824 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қайыңды ауылы, "Самар орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қайыңды ауылы 36 үй.
№ 825 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Миролюбовка ауылы, Асламов көшесі, № 43, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Миролюбовка ауылының аумағы.
№ 826 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Раздольное ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 59А, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Мағжан Жұмабаев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Раздольное ауылының аумағы.
№ 827 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Палатцы ауылы, Советская көшесі, № 15 А, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Сергей Седнев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Палатцы ауылының аумағы.
829 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Подгорное ауылы, Фонов көшесі, № 4. "Шығыс Қазақстан Самар ауданы Палатцы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимараты.
Шекаралары: Подгорное ауылының аумағы.
№ 830 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарақол ауылы, Комунаров көшесі, № 2А, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Қаракол негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қарақол ауылының аумағы.
№ 831 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарыбел ауылы, Ыбрай Алтынсарин көшесі, № 11, ауылдық клуб ғимараты.
Шекаралары: Сарыбел ауылының аумағы.
№ 832 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новостройка ауылы, Алтай көшесі, № 5, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Новостройка ауылының аумағы.
№ 833 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Құлынжон ауылы, Гагарин көшесі, № 24, ауылдық клуб ғимараты.
Шекаралары: Құлынжон ауылының аумағы.
№ 834 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көкжыра ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 6, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Амангелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көкжыра ауылының аумағы.
№ 835 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бастаушы ауылы, Абай көшесі, № 41 "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Бастаушы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимараты.
Шекаралары: Бастаушы ауылының аумағы.
№ 836 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көкжота ауылы, Жұбандық Болғанбаев көшесі, № 34, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көкжота ауылының аумағы.
№ 837 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мариногорка ауылы, Абай көшесі, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Мариногорка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Мариногорка ауылының аумағы.
№ 838 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мойылды ауылды, Центральная көшесі, № 9, Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Мариногорка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бұрынғы мектеп ғимараты.
Шекаралары: Мойылды ауылының аумағы.
№ 839 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жұмба ауылы, Школьная көшесі, № 24, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Міржақып Дулатұлы атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жұмба ауылының аумағы.
№ 840 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аққала ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 50, "Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы Аққала ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: Аққала ауылының аумағы.
№ 841 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңажол ауылы, Атамекен көшесі, № 15, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Жаңажол бастауыш шағын жинақты мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңажол ауылының аумағы.
№ 842 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараөткел ауылы, Абай көшесі, № 12, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Самар ауданы бойынша білім бөлімінің "Жүсіпбек Аймауытұлы атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қараөткел ауылының аумағы.
№ 843 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қойтас ауылы, Абай көшесі, № 4, Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Самар ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Қойтас ауылының аумағы.

переулок Пролетарский - дома № 18, 20;
переулок Ф.П. Фролова - дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 20, 22, 25, 26, 27, 29;
переулок Д.М. Парий - дома - № 1, 3, 4, 8, 11;
Избирательный участок № 823
Центр избирательного участка: село Шубаркайын, улица Достык, № 5, здание коммунального государственного учреждения "Пантелеймоновская основная школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Шубаркайын.
Избирательный участок № 824
Центр избирательного участка: село Кайынды, здание коммунального государственного учреждения "Самарское лесное хозяйство".
Границы: село Кайынды 36 домов.
Избирательный участок № 825
Центр избирательного участка: село Миролюбовка, улица Асламова, № 43, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Алии Молдагуловой" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Миролюбовка.
Избирательный участок № 826
Центр избирательного участка: село Раздольное, улица Бейбітшілік, № 59А, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа Магжана Жумабаева" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Раздольное.
Избирательный участок № 827
Центр избирательного участка: село Палатцы, улица Советская, № 15А, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Сергея Седнева" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Палатцы.
Избирательный участок № 829
Центр избирательного участка: село Подгорное, улица Фонова, № 4, здание клуба государственного учреждения "Аппарат акима Палатцынского сельского округа района Самар Восточно-Казахстанской области".
Границы: Территория села Подгорное.
Избирательный участок № 830
Центр избирательного участка: село Каракол, улица Комунарова, № 2А, здание коммунального государственного учреждения "Каракольская основная школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Каракол.
Избирательный участок № 831
Центр избирательного участка: село Сарыбел, улица Ыбрай Алтынсарина № 11, здание сельского клуба.
Границы: Территория села Сарыбел.
Избирательный участок № 832
Центр избирательного участка: село Новостройка улица Алтай, № 5, здание коммунального государственного учреждения "Детская школа искусств" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Новостройка.
Избирательный участок № 833
Центр избирательного участка: село Кулынжон, улица Гагарина, № 24, здание сельского клуба.
Границы: Территория села Кулынжон.
Избирательный участок № 834
Центр избирательного участка: село Кокжыра, улица Ыбырай Алтынсарина, № 6, здание коммунального государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Кокжыра.
Избирательный участок № 835
Центр избирательного участка: село Бастауши, улица Абая, № 41, здание клуба государственного учреждения "Аппарат акима Бастаушинского сельского округа района Самар Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Бастауши.
Избирательный участок № 836
Центр избирательного участка: село Кокжота, улица Жұбандық Болғанбаева, № 34, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбула" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Кокжота.
Избирательный участок № 837
Центр избирательного участка: село Мариногорка, улица Абая, № 65, здание коммунального государственного учреждения "Мариногорская средняя школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Мариногорка.
Избирательный участок № 838
Центр избирательного участка: село Мойылды, улица Центральная, № 9, здание бывшей школы коммунального государственного учреждения "Мариногорская средняя школа" отдела образования по району Самар Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Мойылды.
Избирательный участок № 839
Центр избирательного участка: село Жұмба, улица Школьная, № 24, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Миржакыпа Дулатулы" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Жұмба.
Избирательный участок № 840
Центр избирательного участка: село Аққала, улица Тәуелсіздік, 50, здание Дома культуры государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аққала района Самар Восточно-Казахстанской области".
Границы: Территория села Аққала.
Избирательный участок № 841
Центр избирательного участка: село Жанажол, улица Атамекен, № 15, здание коммунального государственного учреждения "Жанажольская начальная малокомплектная школа" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Жанажол.
Избирательный участок № 842
Центр избирательного участка: село Караткуль, улица Абая, № 12, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Жусипбека Аймауытулы" отдела образования по району Самар управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Караткуль.
Избирательный участок № 843
Центр избирательного участка: село Койтас, улица Абая, № 4, здание медицинскинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница района Самар" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области.
Границы: Территория села Койтас.