Үлкен Нарын ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын ауданының әкімінің 2024 жылғы 21 тамыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 тамызда № 9063-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 - бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 - бабының 3 – тармағына сәйкес, Үлкен Нарын ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үлкен Нарын ауданы бойынша сайлау учаскелерi осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы әкімінің міндетін атқарушы Е. Байрахметов
"КЕЛІСІЛДІ":
Үлкен Нарын ауданының
аумақтық сайлау комиссиясы
Үлкен Нарын ауданы әкімінің
міндетін атқарушысының
2024 жылғы 21 тамыздағы
№ 1 шешіміне қосымша
Үлкен Нарын ауданы бойынша сайлау учаскелерi
№ 844 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алыбай ауылы, Абай көшесі, 17, Алыбай ауылдық клубы "Үлкен Нарын ауданының мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алыбай ауылының аумағы.
№ 845 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новохайрузовка ауылы, Достық көшесі, 75, Ново-Хайрузовка ауылдық клубы "Үлкен Нарын ауданының мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Новохайрузовка, Құндызды ауылдарының аумағы.
№ 846 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Приморское ауылы, Шоссейная көшесі, 10, "Арайлы шығыс" балалар сауықтыру лагері Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Ново-Хайрузовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Приморское ауылының аумағы.
№ 848 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Астана көшесі, 11, "Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Үлкен Нарын колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі оқу корпусының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Нарын ауылы:
Қабанбай батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7 үйлер;
Алтай көшесі 1, 3, үйлер;
Шығыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;

Об образовании избирательных участков по району Үлкен Нарын
Решение акима района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2024 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 августа 2024 года № 9063-16
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по району Үлкен Нарын, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Исполняющий обязанности акима района Үлкен Нарын Е. Байрахметов
"СОГЛАСОВАНО":
территориальная
избирательная комиссия
района Үлкен Нарын
Приложение к решению
исполняющего обязанности
акима района Үлкен Нарын
от 21 августа 2024 года № 1
Избирательные участки по району Үлкен Нарын
Избирательный участок № 844
Центр избирательного участка: село Алыбай, улица Абая, 17, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры и досуга населения района Үлкен Нарын" Алыбайский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Алыбай.
Избирательный участок № 845
Центр избирательного участка: село Новохайрузовка, улица Достык, 75, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры и досуга населения района Үлкен Нарын" Ново – Хайрузовский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория сел Новохайрузовка, Кундызды.
Избирательный участок № 846
Центр избирательного участка: село Приморское, улица Шоссейная 10, здание детского оздоровительного лагеря "Арайлы шығыс" коммунального государственного учреждения "Ново - Хайрузовская средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Приморское.
Избирательный участок № 848
Центр избирательного участка: село Улкен Нарын, улица Астана, 11, здание учебного корпуса коммунального государственного учреждения "Үлкен Нарынский колледж" управления образования Восточно - Казахстанской области".
Границы избирательного участка: село Улкен Нарын:
улица Кабанбай батыра дома 1, 2, 3, 4, 5, 7;
улица Алтая дома 1, 3;
улица Шыгыс дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;

Астана көшесі 1, 1/1, 1/1А, 1/2, 1/3, 9, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 1А, 24, 26, 28, 2А, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42 үйлер;
Жастар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Таулы көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 6-1, 6-2, 6А, 7, 7/1 үйлер;
Набережная көшесі 3, 5, 4, 4-1, 4-2, 4/2, 6, 6-1, 6-2, 6А/1, 7, 7/1, 7-1, 7-2, 7-1Б үйлер;
Мектеп көшесі 2, 9, 10, 15 үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 14, 14А, 16, 16А, 18/1, 19 үйлер;
Рыков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлер;
Жұмысшылар көшесі 4, 6, 9, 13, 15, 18, 19, 20, 23, 26 үйлер;
Қазақстан көшесі 7, 8, 12, 13, 16, 17, 24, 28, 30, 32 үйлер;
Өзен көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 20 үйлер.
№ 849 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Шабдан Тумашинов көшесі, 7Б, аудандық мәдениет үйі "Үлкен Нарын ауданының мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Нарын ауылы:
Шабдан Тумашинов көшесі 2, 4, 6/2, 7/1, 7/3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32 үйлер;
Тайбағаров көшесі 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер;
Андрей Огнев көшесі 1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Солтүстік көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер;
Назыров көшесі 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31 үйлер;
Гагарин көшесі 1, 1-1, 1-2, 1/1, 1/2, 1А, 1А/1, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20 үйлер;
Оралхан Бөкей көшесі 1, 1А, 1/1, 1/2 1/3, 1/4 1/5, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 21, 22, 24, 25, 25А, 26, 28, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37Б, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55 үйлер;
Өскембаев көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18-1, 18-2, 18/1-1, 18/1-2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/4, 25, 25А, 29 үйлер;
Огнев көшесі 25, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер;
Татаев көшесі 17, 21, 23, 23-1, 29, 30, 32/1 үйлер;
Нұғыман Жұмағұлов көшесі 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 19, 22, 23, 25, 26, 2А, 2Б, 30, 32А, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер;

улица Астана дома 1, 1/1, 1/1А, 1/2, 1/3, 9, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 1А, 24, 26, 28, 2А, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
улица Жастар дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Таулы дома 1, 3, 4, 5, 6, 6-1, 6-2, 6А, 7, 7/1;
улица Набережная дома 3, 5, 4, 4-1, 4-2, 4/2, 6, 6-1, 6-2, 6А/1, 7, 7/1, 7-1, 7-2, 7-1Б;
улица Мектеп дома 2, 9, 10, 15;
улица Бауыржана Момышулы дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 14, 14А, 16, 16А, 18/1, 19;
улица Рыкова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Жумысшылар дома 4, 6, 9, 13, 15, 18, 19, 20, 23, 26;
улица Казахстан дома 7, 8, 12, 13, 16, 17, 24, 28, 30, 32;
улица Озен дома 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 20.
Избирательный участок № 849
Центр избирательного участка: село Улкен Нарын, улица Шабдана Тумашинова, 7Б, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры и досуга населения района Үлкен Нарын" районный дом культуры.
Границы избирательного участка: село Улкен Нарын:
улица Шабдана Тумашинова дома 2, 4, 6/2, 7/1, 7/3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
улица Тайбагарова дома 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Андрея Огнева дома 1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Солтустик дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Назырова дома 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31;
улица Гагарина дома 1, 1-1, 1-2, 1/1, 1/2, 1А, 1А/1, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Оралхана Бөкея дома 1, 1А, 1/1, 1/2 1/3, 1/4 1/5, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 21, 22, 24, 25, 25А, 26, 28, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37Б, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55;
улица Ускембаева дома 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18-1, 18-2, 18/1-1, 18/1-2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/4, 25, 25А, 29;
улица Огнева дома 25, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Татаева дома 17, 21, 23, 23-1, 29, 30, 32/1;
улица Нұғымана Жұмағұлова дома 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 19, 22, 23, 25, 26, 2А, 2Б, 30, 32А, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;

Амангелді көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 15, 16, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29А, 30, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 74, 78, 80 үйлер;
Шулятиков көшесі 1, 2, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/2, 52, 54, 58 үйлер;
Аптечная көшесі 3, 7, 9 үйлер;
Базарная көшесі 9, 12, 13, 15 үйлер.
№ 850 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 63, "Алтай" спорт кешені, Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Үлкен Нарын ауданының балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Нарын ауылы:
Рысқұлбеков көшесі 2, 7, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 21А, 22, 25, 26, 28, 30, 33, 36, 38, 39, 41, 41А, 42, 44, 48, 50, 51, 52, 59, 60, 64, 66, 70 үйлер;
Отан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 23, 25, 27 үйлер;
Абылайхан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 18, 22, 22А, 24, 26, 27, 29, 31, 33-1/2, 35, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 53, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 92, 94, 104, 106, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 114 үйлер;
Слямов көшесі 1, 2, 4, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 42, 42А, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 67, 69, 72, 73, 75, 76, 77, 80, 86, 87, 88, 93, 94, 95 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі 8, 10, 14, 16, 17, 19, 20 үйлер;
Базарная көшесі 2, 3, 6, 7, 8 үйлер;
Татаев көшесі 4, 12, 15 үйлер;
Огнев көшесі 14, 16, 17, 22 үйлер;
Нарымная көшесі 1, 4, 6, 7, 9, 17, 19, 20, 25, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45-1, 45-2, 45-3, 45-4, 45А, 47, 47-1, 47-2 үйлер.
№ 851 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Слямов көшесі, 153, дене шынықтыру - сауықтыру кешені, Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Үлкен Нарын ауданының балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Нарын ауылы:
Абылайхан көшесі 117, 119, 120А, 120Б, 120В, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 130, 130А, 131, 132, 136, 137, 138, 138А, 140, 144, 146 үйлер;
Слямов көшесі 102, 105, 107, 109А, 115, 138, 138А, 138Б, 140, 140А, 142, 144, 146, 148, 150, 156 үйлер;
Нарымная көшесі 48, 48А, 48Б, 48/3, 48/5, 48/9, 49, 50, 50/3, 50Б, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68А, 69, 70, 72, 73, 74 үйлер;

улица Амангельды дома 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 15, 16, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29А, 30, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 74, 78, 80;
улица Шулятикова дома 1, 2, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/2, 52, 54, 58;
улица Аптечная дома 3, 7, 9;
улица Базарная дома 9, 12, 13, 15.
Избирательный участок № 850
Центр избирательного участка: село Улкен Нарын, улица Абылайхана, 63, здание коммунального государственного учреждения "Детско - юношеская спортивная школа района Үлкен Нарын" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области, спортивный комплекс "Алтай".
Границы избирательного участка: село Улкен Нарын:
улица Рыскулбекова дома 2, 7, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 21А, 22, 25, 26, 28, 30, 33, 36, 38, 39, 41, 41А, 42, 44, 48, 50, 51, 52, 59, 60, 64, 66, 70;
улица Отан дома 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 23, 25, 27;
улица Абылайхана дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 18, 22, 22А, 24, 26, 27, 29, 31, 33-1/2, 35, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 53, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 92, 94, 104, 106, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 114;
улица Слямова дома 1, 2, 4, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 42, 42А, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 67, 69, 72, 73, 75, 76, 77, 80, 86, 87, 88, 93, 94, 95;
улица Тауелсиздик дома 8, 10, 14, 16, 17, 19, 20;
улица Базарная дома 2, 3, 6, 7, 8;
улица Татаева дома 4, 12, 15;
улица Огнева дома 14, 16, 17, 22;
улица Нарымная дома 1, 4, 6, 7, 9, 17, 19, 20, 25, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45-1, 45-2, 45-3, 45-4, 45А, 47, 47-1, 47-2.
Избирательный участок № 851
Центр избирательного участка: село Улкен Нарын, улица Слямова, 153, здание коммунального государственного учреждения "Детско - юношеская спортивная школа района Үлкен Нарын" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области, физкультурно – оздоровительный комплекс.
Границы избирательного участка: село Улкен Нарын:
улица Абылайхана дома 117, 119, 120А, 120Б, 120В, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 130, 130А, 131, 132, 136, 137, 138, 138А, 140, 144, 146;
улица Слямова дома 102, 105, 107, 109А, 115, 138, 138А, 138Б, 140, 140А, 142, 144, 146, 148, 150, 156;
улица Нарымная дома 48, 48А, 48Б, 48/3, 48/5, 48/9, 49, 50, 50/3, 50Б, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68А, 69, 70, 72, 73, 74;

Амангелді көшесі 75Б, 77, 77А, 77Б, 79, 81А, 82, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 110, 111 үйлер;
Силивестр Слабодчиков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 41/1, 41Д, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52Б, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлер;
Қазбек би көшесі 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10А, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 54, 56, 58 үйлер;
Жағалау көшесі 7, 16, 18, 20, 24, 26, 27, 33, 35, 41, 45, 48, 49, 56, 56А, 59, 62, 66, 68 үйлер;
Панфилов көшесі 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 28, 29, 29А, 31А, 33, 33А, 35, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 82, 83 үйлер;
Пушкин көшесі 1А, 1, 2, 2А, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 28, 29, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 60Б, 61, 61А, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 үйлер;
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 59А, 61, 63, 65А, 67А үйлер;
Пазыл Әбиев көшесі 4А, 4Б, 5, 7, 7Б, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 21, 30, 30А, 35, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 57, 60, 64 үйлер;
Дидахмет Әшімханов көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63 үйлер;
Интернациональная көшесі 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Әуезов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 16, 22А, 24, 30, 31А, 33, 35А үйлер;
Әлия Молдағұлова көшесі 1 үй;
Достық көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/3, 9А, 11, 13, 15, 15А, 17, 18, 19, 21, 24 үйлер.
№ 852 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Свинчатка ауылы, Теңіз көшесі, 1, оқу – өндірістік тәжірибе базасы Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Свинчатка ауылының аумағы.
№ 853 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көктерек ауылы, А. Құсметов көшесі, 36, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Көктерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктерек ауылының аумағы.
№ 854 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Балғын ауылы, Мектеп көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Балғын негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Балғын ауылының аумағы.
№ 855 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жұлдыз ауылы, Мектеп көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Жұлдыз негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жұлдыз ауылының аумағы.
№ 856 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көкбастау ауылы, Школьная көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Көкбастау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көкбастау ауылының аумағы.
№ 857 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Солоновка ауылы, Қапышев көшесі, 33, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Солоновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Солоновка ауылының аумағы.
№ 858 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Малонарым ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 1, Малонарым ауылдық клубы "Үлкен Нарын ауданының мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Малонарым ауылының аумағы.
№ 859 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алтынбел ауылы, Абай көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Алтынбел орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алтынбел ауылының аумағы.
№ 860 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үштөбе ауылы, Тоқтаров көшесі, 3, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Үштөбе негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үштөбе ауылының аумағы.
№ 861 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Егінді ауылы, Мектеп көшесі, 9, "Үлкен Нарын ауданының мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Егінді ауылының аумағы.
№ 862 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Майемер ауылы, Тайбұға көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Майемер орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Майемер ауылының аумағы.
№ 863 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Солдатово ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 15А, Солдатово ауылдық клубы "Үлкен Нарын ауданының мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Солдатово ауылының аумағы.
864 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новополяковка ауылы, "Абай атындағы" көше, 27, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Новополяковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Новополяковка, Қаражал ауылдарының аумағы.
№ 865 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бесүй ауылы, "Қайрат Рысқұлбеков атындағы" көше, 21, жеке тұлғаның тұрғын үйінде.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бесүй ауылының аумағы.
№ 866 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сенное ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 12, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Үлкен Нарын ауданы бойынша білім бөлімінің "Сенное негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сенное ауылының аумағы.

улица Амангельды дома 75Б, 77, 77А, 77Б, 79, 81А, 82, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 110, 111;
улицы Селивестра Слабодчикова дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 41/1, 41Д, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52Б, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Қазбек би дома 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10А, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 54, 56, 58;
улица Жагалау дома 7, 16, 18, 20, 24, 26, 27, 33, 35, 41, 45, 48, 49, 56, 56А, 59, 62, 66, 68;
улица Панфилова дома 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 28, 29, 29А, 31А, 33, 33А, 35, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 82, 83;
улица Пушкина дома 1А, 1, 2, 2А, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 28, 29, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 60Б, 61, 61А, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
улица Абая дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 59А, 61, 63, 65А, 67А;
улица Пазыла Әбиева дома 4А, 4Б, 5, 7, 7Б, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 21, 30, 30А, 35, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 57, 60, 64;
улица Дидахмета Әшімханова дома 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63;
улица Интернациональная дома 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Ауэзова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 16, 22А, 24, 30, 31А, 33, 35А;
улица Алии Молдагуловой дом 1;
улица Достык дома 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/3, 9А, 11, 13, 15, 15А, 17, 18, 19, 21, 24.
Избирательный участок № 852
Центр избирательного участка: село Свинчатка, улица Тениз, 1, здание базы учебно – производственной практики коммунального государственного казенного предприятия "Восточно – Казахстанский гуманитарный колледж имени Абая" управления образования Восточно – Казахстанского областного акимата.
Границы избирательного участка: территория села Свинчатка.
Избирательный участок № 853
Центр избирательного участка: село Коктерек, улица А. Кусметова, 36, здание коммунального государственного учреждения "Коктерекская средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Коктерек.
Избирательный участок № 854
Центр избирательного участка: село Балгын, улица Мектеп, 1, здание коммунального государственного учреждения "Балгынская основная средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Балгын.
Избирательный участок № 855
Центр избирательного участка: село Жулдуз, улица Мектеп, 1, здание коммунального государственного учреждения "Жулдызская основная средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Жулдыз.
Избирательный участок № 856
Центр избирательного участка: село Кокбастау, улица Школьная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Кокбастауская средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Кокбастау.
Избирательный участок № 857
Центр избирательного участка: село Солоновка, улица Капышева, 33, здание коммунального государственного учреждения "Солоновская средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Солоновка.
Избирательный участок № 858
Центр избирательного участка: село Малонарымка, улица Тәуелсіздік, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры и досуга населения района Үлкен Нарын" Малонарымский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Малонарымка.
Избирательный участок № 859
Центр избирательного участка: село Алтынбел, улица Абая, 1, здание коммунального государственного учреждения "Алтынбельская средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Алтынбел.
Избирательный участок № 860
Центр избирательного участка: село Уштобе, улица Токтарова, 3, здание коммунального государственного учреждения "Уштобинская основная средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Уштобе.
Избирательный участок № 861
Центр избирательного участка: село Егынды, улица Мектеп, 9, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры и досуга населения района Үлкен Нарын".
Границы избирательного участка: территория села Егынды.
Избирательный участок № 862
Центр избирательного участка: село Майемер, улица Тайбуга, 1, здание коммунального государственного учреждения "Майемерская средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Майемер.
Избирательный участок № 863
Центр избирательного участка: село Солдатово, улица Тауелсиздик, 15А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры и досуга населения района Үлкен Нарын" Солдатовский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Солдатово.
Избирательный участок № 864
Центр избирательного участка: село Новополяковка, улица "имени Абая", 27, здание коммунального государственного учреждения "Новополяковская средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория сел Новополяковка, Каражал.
Избирательный участок № 865
Центр избирательного участка: село Бесюй, улица "имени Кайрата Рыскулбекова", 21, в жилом доме физического лица.
Границы избирательного участка: территория села Бесюй.
Избирательный участок № 866
Центр избирательного участка: село Сенное, улица Тәуелсіздік, 12, здание коммунального государственного учреждения "Сенновская основная средняя школа" отдела образования по району Үлкен Нарын управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Сенное.