Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 наурыздағы № 31 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 7-4 "Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкалары туралы" бірлескен қаулысына және шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 24 қазандағы № 283 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 24 қазандағы № 15-8 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 қазанда № 7441-07 болып тіркелді
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 наурыздағы № 31 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 7-4 "Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3254 тіркелген) бірлескен қаулысына және шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасы осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Қ.Ш.Айтмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Мәслихат төрағасы М. Мукаев
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
2024 жылғы 24 қазандағы
№ 283 мен Батыс Қазақстан облыстық
мәслихаты 2024 жылғы 24 қазандағы
№ 15-8 бірлескен қаулысымен шешіміне
қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013
жылғы 11 наурыздағы № 31 және Батыс
Қазақстан облыстық мәслихатының 2013
жылғы 28 наурыздағы № 7-4 бірлескен
қаулысымен және шешіміне қосымша
Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкалары
Елді мекен
1 шаршы метрі үшін теңгемен төлемақының базалық ставкасы
1
Орал қаласы

О внесении изменения в совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2013 года № 31 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года № 7-4 "О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность"
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 октября 2024 года № 283 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2024 года № 15-8. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 31 октября 2024 года № 7441-07
Акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2013 года № 31 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2013 года № 7-4 "О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3254) следующее изменение:
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Айтмухамбетова К.Ш.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
Председатель маслихата М. Мукаев
Приложение к совместному постановлению и
решению
Акимат Западно-Казахстанской области от 24
октября 2024 года № 283 и Западно-
Казахстанский областной маслихат от 24
октября 2024 года
№ 15-8
Приложение к совместному постановлению
акимата
Западно-Казахстанской области
от 11 марта 2013 года № 31 и решению
Западно- Казахстанского областного
маслихата от 28 марта 2013 года № 7-4
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность
Населенные пункты
Базовая ставка платы в тенге за 1 квадратный метр
1
город Уральск