Орал қаласында 2024 жылы бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 9-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 ақпанда № 7331-07 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қаласында 2024 жылы бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 3 (үш) пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев

О понижении размера ставки налогов в 2024 году при применении специального налогового режима розничного налога в городе Уральск
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2024 года № 9-9. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 29 февраля 2024 года № 7331-07
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить в 2024 году размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в городе Уральск с 4 (четырех) процентов до 3 (трех) процентов по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев