Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 18-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 маусымда № 7402-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық аудандық маслихат төрағасы С. Сиражев
2024 жылғы 14 маусымдағы
№ 18-2
шешіміне қосымша
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "Ақжайық аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 наурыздағы № 17-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5125 болып тіркелген) шешімі.
2. Ақжайық аудандық мәслихатының "Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 17-5 "Ақжайық аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 5 мамырдағы № 15-3 шешімі.
3. Ақжайық аудандық мәслихатының "Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 17-5 "Ақжайық аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 2-4 шешімі.
4. Ақжайық аудандық мәслихатының "Ақжайық аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 17-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 18 тамыздағы № 5-2 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 июня 2024 года № 18-2. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 17 июня 2024 года № 7402-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акжаикского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акжаикского районного маслихата С. Сиражев
от 14 июня 2024 года
№ 18-2
Приложение к решению
1. Решение Акжаикского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 17-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Акжаикского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5125).
2. Решение Акжаикского районного маслихата от 5 мая 2022 года № 15-3 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 17-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Акжаикского районного маслихата".
3. Решение Акжаикского районного маслихата от 17 апреля 2023 года № 2-4 "О внесении изменения в решение Акжаикского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 17-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Акжаикского районного маслихата".
4. Решение Акжаикского районного маслихата от 18 августа 2023 года № 5-2 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 17-5 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Акжаикского районного маслихата".