Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 маусымдағы № 21-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 маусымда № 7397-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 мамырдағы №21-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5224 болып тіркелген) шешімі;
2) Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 мамырдағы № 21-7 "Жәнібек ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 22 ақпандағы №15-3 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов

О признании утратившими силу некоторых решений Жанибекского районного маслихата
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 июня 2024 года № 21-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 12 июня 2024 года № 7397-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жанибекского районного маслихата:
1) Решение Жанибекского районного маслихата от 28 мая 2018 года №21-7 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5224);
2) Решение Жанибекского районного маслихата от 22 февраля 2022 года №15-3 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 28 мая 2018 года № 21-7 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Жанибекского района";
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Т. Кадимов