Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 20-24 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 маусымда № 7378-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Сырым аудандық мәслихатының "Сырым ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 8 маусымдағы №27-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5245 болып тіркелген) шешімі;
2) Сырым аудандық мәслихатының "Сырым аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы №27-1 "Сырым ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 5 қарашадағы № 10-6 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырым аудандық мәслихат төрағасы Ш. Дуйсенгалиева

О признании утратившими силу некоторых решений Сырымского районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 мая 2024 года № 20-24. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 3 июня 2024 года № 7378-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сырымского районного маслихата:
1) решение Сырымского районного маслихата от 8 июня 2018 года №27-1 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Сырымского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5245);
2) решение Сырымского районного маслихата от 5 ноября 2021 года № 10-6 "О внесении изменений и дополнений в решение Сырымского районного маслихата от 8 июня 2018 года №27-1 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Сырымского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сырымского районного маслихата Ш. Дуйсенгалиева