Теректі ауданы бойынша 2024 жылға бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салықтар мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 14-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 наурызда № 7352-07 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы бойынша 2024 жылға бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері салық кезеңінде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 3 (үш) пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Теректинскому району на 2024 год
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2024 года № 14-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2024 года № 7352-07
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога за исключением налогов, удерживаевмых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога по Теректинскому району на 2024 год с 4 (четырех) процентов до 3 (трех) процентов по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев