Шыңғырлау ауданында 2024 жылы бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 19-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 сәуірде № 7360-07 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Шыңғырлау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданында 2024 жылы бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, копоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 3 (үш) пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға тиіс.
Мәслихат төрағасы С. Тургалиев

О понижении размера ставки налогов в 2024 году при применении специального налогового режима розничного налога в Чингирлауском районе
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2024 года № 19-1. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2024 года № 7360-07
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить в 2024 году размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога в Чингирлауском районе с 4 (четырех) процентов до 3 (трех) процентов по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата С. Тургалиев