Шыңғырлау ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 30-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 желтоқсанда № 7472-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шыңғырлау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Шыңғырлау ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Шыңғырлау ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Тургалиев
2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 30-3 шешіміне 1-қосымша
Шыңғырлау ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 30-3 шешіміне 2-қосымша
Шыңғырлау ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының шекаралары (аймаққа кіретін елді мекендерінің атауы)
I
1,2
016- 017 Шыңғырлау ауылының батыс және шығыс бөліктері айналма жолдан Илек өзеніне дейін, РФ шекарасы
II
1,1
015-047 темір жолдан оңтүстік бөлігі Шыңғырлау- Ақшат автожолының бағытымен төмен қарай
III
1,0
Ауылдық округтердің орталық елді мекендері (Ащысай, Ардақ, Ақтау, Ақбұлақ, Ақшат, Алмаз, Қарағаш)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Чингирлауского района
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2024 года № 30-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 24 декабря 2024 года № 7472-07
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель населенных пунктов Чингирлауского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Чингирлауского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Тургалиев
Приложение 1 к решению
от 20 декабря 2024 года № 30-3
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Чингирлауского района
Приложение 2 к решению
от 20 декабря 2024 года № 30-3
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Чингирлауского района
№ зон
Поправочный коэффициент
Границы оценочных зон (населенных пунктов входящих в зону)
I
1,2
016-017 западная и восточная части села Шынгырлау от объездной автодороги по направлению р.Илек, граница РФ
II
1,1
015-047 южная часть от железной дороги, вниз по направлению автодороги Шынгырлау- Акшат
III
1,0
Центральные населенные пункты сельских округов (Ащысай, Ардак, Актау, Акбулак, Акшат, Алмаз, Карагаш)