"Астана қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 90/11-V Астана қаласы мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 282/35-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 27 наурызда № 1408-01 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 90/11-V Астана қаласы мәслихатының шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 758 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының төрағасы
Т. Зейнұлқабден

О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 90/11-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Астане"
Решение маслихата города Астаны от 18 марта 2025 года № 282/35-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 марта 2025 года № 1408-01
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2012 года № 90/11-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 758).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден