Қоғамдық көлікте (таксиден басқа) Целиноград ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына жолақысын төлеу жөніндегі жеңілдік белгілеу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 ақпандағы № A-2/57 және Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 ақпандағы № 310/39-8 бірлескен қаулысы мен шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 7 наурызда № 8897-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңының 13-бабына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоғамдық көлікте (таксиден басқа) Целиноград ауданы азаматтарының келесі санаттарына тегін жолақы түрінде жеңілдік белгіленсін:
1) кәмелетке толмаған бірге тұратын төрт және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға (заңды өкілдерінің біріне);
2) көп балалы отбасылардан шыққан мектеп жасындағы балаларға.
2. Қаржыландыру көзі болып Целиноград ауданының бюджеті анықталсын.
3. Осы бірлескен Целиноград ауданы әкімдігінің қаулысы және Целиноград аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева

Об установлении льготы по оплате проезда отдельным категориям граждан Целиноградского района на общественном транспорте (кроме такси)
Совместное постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 27 февраля 2025 года № A-2/57 и решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2025 года № 310/39-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 марта 2025 года № 8897-03
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить льготу в виде бесплатного проезда на общественном транспорте (кроме такси) следующим категориям граждан Целиноградского района:
1) многодетным семьям (одному из законных представителей), имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей;
2) детям школьного возраста из многодетных семей.
2. Определить источником финансирования бюджет Целиноградского района.
3. Настоящее совместное постановление акимата Целиноградского района и решение Целиноградского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Целиноградского района Д.Сабырғали
Председатель Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева