Шортанды ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № A-7/223 "Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 14 сәуірдегі № А-2/82 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 15 сәуірде № 8910-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" Шортанды ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № A-7/223 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5547 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі С.Шабаров

О признании утратившим силу постановления акимата Шортандинского района от 22 августа 2016 года № А-7/223 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества"
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 14 апреля 2025 года № А-2/82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 апреля 2025 года № 8910-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шортандинского района "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества" от 22 августа 2016 года № А-7/223 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5547).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шортандинского района С.Шабаров