"Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Мұғалжар ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 213 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 5 наурыздағы № 105 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 12 наурызда № 8691-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Мұғалжар ауданы бойынша жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 213 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7323 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі Д. Ермаганбетов

О признании утратившим силу постановления акимата Мугалжарского района от 12 августа 2020 года № 213 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Мугалжарскому району на основании геоботанического обследования пастбищ"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 5 марта 2025 года № 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2025 года № 8691-04
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мугалжарского района от 12 августа 2020 года № 213 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов по Мугалжарскому району на основании геоботанического обследования пастбищ" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7323).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района Д. Ермаганбетов