"Қарасай ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескенАлматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы №18-5 шешіміне және Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 тамыздағы №652 қаулысына өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 ақпандағы № 31-3 бірлескен шешімі және Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 21 ақпандағы № 60 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 25 ақпанда № 6214-05 болып тіркелді
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарасай ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы №18-5 шешіміне және Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 тамыздағы №652 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4330 болып тіркелген) қоса беріліп отырған схемалық карталарға сәйкес келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бірлескен мәслихат шешімінің және әкімдік қаулысының 1-тармағында:
4) тармақшасының 2-абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Қырғауылды ауылының шекарасы (шегі) 602,3774 гектарға өзгертіліп, Қырғауылды ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 989,1836 гектар болып белгіленсін;";
4) тармақшасы мынадай келесі абзацпен толықтырылсын:
"Долан ауылының шекарасы (шегі) 219,3380 гектарға өзгертіліп, Долан ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 362,6699 гектар болып белгіленсін;";
5) тармақшасы мынадай келесі абзацпен толықтырылсын:
"Елтай ауылының шекарасы (шегі) 66,7905 гектарға өзгертіліп, Елтай ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 465,6705 гектар болып белгіленсін;";
1-тармақ 6), 7), 8) тармақшалармен толықтырылып келесі редакцияда жазылсын:
6) Ұмтыл ауылдық округі бойынша:
"Алмалыбақ ауылының шекарасы (шегі) 1028,8947 гектарға өзгертіліп, Алмалыбақ ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 1546,8847 гектар болып белгіленсін;";
7) Жамбыл ауылдық округі бойынша:
"Қошмамбет ауылының шекарасы (шегі) 57,5040 гектарға өзгертіліп, Қошмамбет ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 575,747 гектар болып белгіленсін;";
8) Жібек жолы ауылдық округі бойынша:
"Тұрар ауылының шекарасы (шегі) 21,2536 гектарға өзгертіліп, Тұрар ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 365,1036 гектар болып белгіленсін.".
2. Осы бірлескен Қарасай аудандық мәслихатының шешімі және Қарасай ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Қарасай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в совместное решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года №18-5 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 17 августа 2017 года №652 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Карасайского района"
Совместные решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 21 февраля 2025 года № 31-3 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 21 февраля 2025 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 февраля 2025 года № 6214-05
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в совместное решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года №18-5 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 17 августа 2017 года №652 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330) следующие изменения и дополнения согласно прилагаемым схематическим картам:
в пункте 1 указанного совместного решения маслихата и постановления акимата:
абзац 2 подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"изменить границу (черту) села Кыргауылдына 602,3774 гектаров, установив новые границы села Кыргауылды общей площадью 989,1836 гектаров;";
подпункт 4) дополнить абзацем следующего содержания:
"изменить границу (черту) села Долан на 219,3380 гектаров, установив новые границы села Долан общей площадью 362,6699 гектаров;";
подпункт 5) дополнить абзацем следующего содержания:
"изменить границу (черту) села Елтай на 66,7905 гектаров, установив новые границы села Елтай общей площадью 465,6705 гектаров;";
пункт 1 дополнить подпунктами 6), 7), 8) изложить в следующей редакции:
6) по Умтылскому сельскому округу:
"изменить границу (черту) села Алмалыбак на 1028,8947 гектаров, установив новые границы села Алмалыбак общей площадью 1546,8847 гектаров;";
7) по Жамбылскому сельскому округу:
"изменить границу (черту) села Кошмамбет на 57,5040 гектаров, установив новые границы села Кошмамбет общей площадью 575,747 гектаров;";
8) по сельскому округу Жибек жолы:
"изменить границу (черту) села Турар на 21,2536 гектаров, установив новые границы села Турар общей площадью 365,1036 гектаров.".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Карасайского районного маслихата и постановления акимата Карасайского района возложить на курирующего заместителя акима района.

3. Осы бірлескен Қарасай аудандық мәслихатының шешімі және Қарасай ауданы әкімдігінің қаулысы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай ауданының әкімі Ж. Естенов
Қарасай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Айнабеков
Бірлескен Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы "21" ақпандағы № 31-3 шешімі мен Қарасай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы "21" ақпандағы № 60 қаулысына қосымша

3. Настоящее совместное решение Карасайского районного маслихата и постановление акимата Карасайского района вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасайского района Ж. Естенов
Председатель Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков
Приложение к совместному решению Карасайского районного маслихата от "21" февраля 2025 года № 31-3 и постановлению акимата Карасайского района от "21"февраля 2025 года № 60
1
2
3
4
5