"Талғар ауданы елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 06 ақпандағы № 11-65 шешіміне және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 02-30 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 наурыздағы № 38-144 бірлескен шешімі және Талғар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 13 наурыздағы № 03-105 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 14 наурызда № 6222-05 болып тіркелді
Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Талғар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы облысы Талғар ауданы елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 06 ақпандағы № 11-65 шешіміне және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 02-30 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4120 болып тіркелген) қоса беріліп отырған схемалық карталарға сәйкес келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бірлескен мәслихат шешімінің және әкімдік қаулысының 1-тармағында:
1) тармақшасының 4-абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Байбұлақ ауылының шекарасы (шегі) 111,3612 гектарға өзгертіліп, Байбұлақ ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 212,8998 гектар болып белгіленсін;";
2) тармақшасының 2-абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Бесағаш ауылының шекарасы (шегі) 774,8151 гектарға өзгертіліп, Бесағаш ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 1328,5466 гектар болып белгіленсін;";
7) тармақшасының 3-абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Кеңдала ауылының шекарасы (шегі) 277,1211 гектарға өзгертіліп, Кеңдала ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 557,1496 гектар болып белгіленсін;";
7) тармақшасы мынадай келесі абзацпен толықтырылсын:
"Ақтас ауылының шекарасы (шегі) жалпы көлемі 285,3616 гектар болып белгіленсін;";
9) тармақшасының 4-абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Жібек жолы ауылының шекарасы (шегі) 238,6276 гектарға өзгертіліп, Жібек жолы ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 810,0756 гектар болып белгіленсін;";
10) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"Тұздыбастау ауылдық округі Тұздыбастау ауылының шекарасы (шегі) 355,8249 гектарға өзгертіліп, Тұздыбастау ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 1648,1629 гектар болып белгіленсін.".
2. Осы бірлескен Талғар аудандық мәслихатының шешімі және Талғар ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Талғар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Талғар аудандық мәслихатының шешімі және Талғар ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғанған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Айдарбеков
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы
М. Алибеков

О внесении изменений и дополнения в совместное решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 11-65 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 02-30 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Талгарского района"
Совместное решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 13 марта 2025 года № 38-144 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 13 марта 2025 года № 03-105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2025 года № 6222-05
Талгарский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Талгарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в совместное решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 11-65 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 02-30 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Талгарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4120) следующие изменения и дополнение согласно прилагаемым схематическим картам:
в пункте 1 указанного совместного решения маслихата и постановления акимата:
абзац 4 подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"изменить границу (черту) села Байбулак на 111,3612 гектаров, установив новые границы села Байбулак общей площадью 212,8998 гектаров;";
абзац 2 подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"изменить границу (черту) села Бесагаш на 774,8151 гектаров, установив новые границы села Бесагаш общей площадью 1328,5466 гектаров;";
абзац 3 подпункта 7) изложить в следующей редакции:
"изменить границу (черту) села Кендала на 277,1211 гектаров, установив новые границы села Кендала общей площадью 557,1496 гектаров;";
подпункт 7) дополнить абзацем следующего содержания:
"установить границу (черту) села Актас общей площадью 285,3616 гектаров;";
абзац 4 подпункта 9) изложить в следующей редакции:
"изменить границу (черту) села Жибек жолы на 238,6276 гектаров, установив новые границы села Жибек жолы общей площадью 810,0756 гектаров;";
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"изменить границу (черту) села Туздыбастау на 355,8249 гектаров, установив новые границы села Туздыбастау общей площадью 1648,1629 гектаров.".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Талгарского районного маслихата и постановления акимата Талгарского района возложить на курирующего заместителя акима Талгарского района.
3. Настоящее совместное решение Талгарского районного маслихата и постановление акимата Талгарского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Айдарбеков
Председатель Талгарского районного маслихата М. Алибеков

Бірлескен Талғар аудандық мәслихатының 2025 жылғы "13" наурыздағы № 38-144 шешімі мен Талғар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы "13" наурыздағы № 03-105 қаулысына қосымша

Приложение к совместному решению Талгарского районного маслихата от "13" марта 2025 года № 38-144 и постановлению акимата Талгарского района от "13" марта 2025 года № 03-105