Ұйғыр ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатынынң 2025 жылғы 4 наурыздағы № 8-36-180 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 5 наурызда № 6220-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасын) осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылық пен құқық тәртібі, азаматтардың құқығы, жергілікті өзін-өзі басқару, ауылшаруашылық, жер қатынастары, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану, депутаттық өкілеттіктер мен этика" мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының төрағасы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2025 жылғы "4 " наурыздағы
№ 8-36-180 шешіміне 1-қосымша
Ұйғыр ауданы жерлерінің функционалдық аймақтары
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2025 жылғы "4 " наурыздағы
№ 8-36-180 шешіміне 2-қосымша
Ұйғыр ауданы жерлерінің ландтшафтық жоспары
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2025 жылғы "4 " наурыздағы
№ 8-36-180 шешіміне 3-қосымша
Ұйғыр ауданы жерлерінің 7 пилоттық биоалуантүрліліктің негізгі аймақтарының экологиялық коридорлары

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Уйгурского района
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 4 марта 2025 года № 8-36-180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 марта 2025 года № 6220-05
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схемы) зонирования земель Уйгурского района согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам "Законности и правопорядка, прав граждан, местного самоуправления, сельского хозяйства, земельных отношений, экологии и эффективного использования природных ресурсов, депутатских полномочий и этики".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Уйгурского районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 4 марта 2025 года № 8-36-180
Функциональные зоны земель Уйгурского района
Приложение 2
к решению Уйгурского
районного маслихата
от 4 марта 2025 года № 8-36-180
Ландшафтный план земель Уйгурского района
Приложение 3
к решению Уйгурского
районного маслихата
от 4 марта 2025 года № 8-36-180
Экологические коридоры 7 пилотных участков биоразнообразия земель Уйгурского района