Шымкент қаласы бойынша 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидия нормаларын бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 1822 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 2 мамырда № 238-17 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелді) 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шымкент қаласы бойынша 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шымкент қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің

Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по городу Шымкент на 2025 год
Постановление акимата города Шымкент от 25 апреля 2025 года № 1822. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 2 мая 2025 года № 238-17
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по городу Шымкент на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение к постановлению
акимата города Шымкент

2025 жылғы 25 сәуірдегі
№ 1822 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы бойынша 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидия нормалары
№ п/п
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштардың құрамындағы әсер етуші заттар
Өлшем бірлігі тонна, литр, килограмм
Субсидия нормалары, теңге
1
ADOB BORON
B - 11,1%, N - 5,8%
литр
2 000
2
AGRIKER AMIN B

от 25 апреля 2025 года
№ 1822
Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по городу Шымкент на 2025 год
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующего вещества в удобрений,
Единица измерения тонна, литр, килограмм
Нормы субсидий, тенге
1
ADOB BORON
B - 11,1%, N - 5,8%
литр
2 000
2
AGRIKER AMIN B

950
52
Fruitbooster +
Бос амин қышқылдары – 11,55% w/v, N - 3,46% w/v, K2O - 1,96% w/v, B - 1,15% w/v, Mo - 0,11% w/v, су балдырларының сығындысы – 9,47% w/v
литр
4 827
53
FULVIC ACID BFA-95
Фульв қышқылы – 95%
тонна
1 000 000
54
FURAVIA
Фосфор кем емес 0,07%, калий кем емес 0,38%, магний кем емес 0,07%, күкірт кем емес 0,44%, темір кем емес 0,11%, Bacillus Licheniformis (RTI184) 3×10 (8) КОЕ/мл
литр
29 741
55
GreenPlus 10-10-40+Te
Азот (N) 10%, фосфор (Р205) суда еритін 10%, калий (К20) суда еритін – 40% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистресс компоненттері ең аз мөлшер 3%
килограмм
809
56
Green Plus 18-18-18+Te
Азот (N) 18%, фосфор (Р205) суда еритін 18%, калий (К20) суда еритін 18% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистресс компоненттері ең аз мөлшер 3%
килограмм
809
57
Growway 10-20-30+1,5MgO+Te
Азот (N) 10%, фосфор (P2O5) суда еритін 20%, калий (K2O) суда еритін 30%, магний (MgO), суда еритін 1,5% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистресс компоненттері ең аз мөлшер 3%
килограмм
430
58
Growway 15-5-30+3MgO+Te
Азот (N) 15%, фосфор (Р205) суда еритін 5%, калий (K2O) суда еритін 30%, магний (MgO) суда еритін 3% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистресс компоненттері ең аз мөлшер 3%
килограмм
430
59
Growway 16-8-24+2MgO+Te
Азот (N) 16%, фосфор (Р205) суда еритін 8%, калий (K2O) суда еритін 24%, магний (MgO) суда еритін 2% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистресс компоненттері ең аз мөлшер 3%
килограмм
430
60
Growway 18-18-18+2MgO+Te
Азот (N) 18%, фосфор (Р205) суда еритін 18%, калий (K2O), суда еритін 18%, магний (MgO) суда еритін 2% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистресс компоненттері ең аз мөлшер 3%
килограмм
430
61
Growway 25-5-5+3MgO+Te
Азот (N) 25%, фосфор (P2O5) суда еритін 5%, калий (K2O) суда еритін 5%, магний (MgO) суда еритін 3% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистресс компоненттері ең аз мөлшер 3%
килограмм
430
62
Growway 3-5-45+2,5MgO+Te
Азот (N) 3%, фосфор (P2O5) суда еритін 5%, калий (K2O) суда еритін 45%, магний (MgO) суда еритін 2,5% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистресс компоненттері ең аз мөлшер 3%
килограмм
430
63
Growway 8-38-8+4MgO+Te
Азот (N) 8%, фосфор (P2O5) суда еритін 38%, калий (K2O) суда еритін 8%, магний (MgO) суда еритін 4% + микроэлементтер кешені (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистресс компоненттері ең аз мөлшер 3%
килограмм
430
64
Haifa UP, мочевина фосфаты (17,5-44-0)

950
52
Fruitbooster +
Свободные аминокислоты - 11,55% w/v, N - 3,46% w/v, K2O - 1,96% w/v, B - 1,15% w/v, Mo - 0,11% w/v, экстракт водорослей - 9,47% w/v
литр
4 827
53
FULVIC ACID BFA-95
Фульвовая кислота - 95%
тонна
1 000 000
54
FURAVIA
Фосфор не менее 0,07%, калий не менее 0,38%, магний не менее 0,07%, сера не менее 0,44%, железо не менее 0,11%, Bacillus Licheniformis (RTI184) 3x10 (8) КОЕ/мл
литр
29 741
55
GreenPlus 10-10-40+Te
Азот (N) 10%, фосфор (Р205) водорастворимый 10%, калий (К20) водорастворимый 40% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистрессовые компоненты минимум 3%
килограмм
809
56
Green Plus 18-18-18+Te
Азот (N) 18%, фосфор (Р205) водорастворимый 18%, калий (К20) водорастворимый 18% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистрессовые компоненты минимум 3%
килограмм
809
57
Growway 10-20-30+1,5MgO+Te
Азот (N) 10%, фосфор (Р205) водорастворимый 20%, калий (К20) водорастворимый 30%, магний (MgO) водорастворимый 1,5% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистрессовые компоненты минимум 3%
килограмм
430
58
Growway 15-5-30+3MgO+Te
Азот (N) 15%, фосфор (Р205) водорастворимый 5%, калий (К20) водорастворимый 30%, магний (MgO) водорастворимый 3% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистрессовые компоненты минимум 3%
килограмм
430
59
Growway 16-8-24+2MgO+Te
Азот (N) 16%, фосфор (Р205) водорастворимый 8%, калий (К2О) водорастворимый 24%, магний (MgO) водорастворимый 2% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистрессовые компоненты минимум 3%
килограмм
430
60
Growway 18-18-18+2MgO+Te
Азот (N) 18%, фосфор (Р205) водорастворимый 18%, калий (К20) водорастворимый 18%, магний (MgO) водорастворимый 2% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистрессовые компоненты минимум 3%
килограмм
430
61
Growway 25-5-5+3MgO+Te
Азот (N) 25%, фосфор (Р205) водорастворимый 5%, калий (К2О) водорастворимый 5%, магний (MgO) водорастворимый 3% + комплекс микроэлементов (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистрессовые компоненты минимум 3%
килограмм
430
62
Growway 3-5-45+2,5MgO+Te
Азот (N) 3%, фосфор (Р205) водорастворимый 5%, калий (К20) водорастворимый 45%, магний (MgO) зодорастворимый 2,5% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистрессовые компоненты минимум 3%
килограмм
430
63
Growway 8-38-8+4MgO+Te
Азот (N) 8%, фосфор (Р205) водорастворимый 38%, калий (К20) водорастворимый 8%, магний (MgO) водорастворимый 4% + комплекс микроэлементов (В, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), антистрессовые компоненты минимум 3%
килограмм
430
64
Haifa UP, фосфат мочевины (17,5-44-0)

650
113
Еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 9.0.1. Аммоний нитраты бар тотығушы
N - 17, P2O5 - 10, K2O - 27
тонна
125 000
114
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы азот (N) – 10%, оның ішінде нитратты азот (NO3) – 4%, амида азоты (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%, суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10%, суда еритін калий оксиді (K2O) – 40%, темір (Fe) хелатты формада (EDTA) – 0,02%, марганец (Mn) хелатты формада (EDTA) – 0,01%, мырыш (Zn) хелатты формада (EDTA) – 0,002%, мыс (Cu) хелатты формада (EDTA) – 0,002%, суда еритін бор (B) – 0,01%
килограмм
1 296
115
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) – 10%, суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%, суда еритін калий оксиді (K2O) – 10%, темір (Fe) хелатты формада (EDTA) – 0,02%, марганец (Mn) хелатты формада (EDTA) – 0,01%, мырыш (Zn) хелатты формада (EDTA) – 0,002%, мыс (Cu) хелатты формада (EDTA) – 0,002%, суда еритін бор (B) – 0,01%
килограмм
1 296
116
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20%, оның ішінде нитратты азот (NO3) – 2%, амида азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%, суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%, суда еритін калий оксиді (K2O) – 20%, темір (Fe) хелатты формада (EDTA) – 0,02%, марганец (Mn) хелатты формада (EDTA) – 0,01%, мырыш (Zn) хелатты формада (EDTA) – 0,002%, мыс (Cu) хелатты формада (EDTA) – 0,002%, суда еритін бор (B) – 0,01%
килограмм
1 296
117
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25%, оның ішінде амида азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%, суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%, суда еритін калий оксиді (K2O) – 5%, темір (Fe) хелатты формада (EDTA) – 0,02%, марганец (Mn) хелатты формада (EDTA) – 0,01%, мырыш (Zn) хелатты формада (EDTA) – 0,002%, мыс (Cu) хелатты формада (EDTA) – 0,002%, суда еритін бор (B) – 0,01%
килограмм
1 296
118
Radix Cal
CaO - 14,00% w/v, MgO - 2,80% w/v, B - 0,14% w/v, Mo - 0,07% w/v, Co - 0,007% w/v
литр
1 683
119
RADIX TIM FORTE+
N - 3,72% w/v, P2O5 - 11,08% w/v, K2O - 4,08% w/v, Zn - 0,50% w/v, Mn - 0,20% w/v, B - 0,20% w/v, Mo - 0,02% w/v, Fe - 0,09% w/v, бос амин қышқылдары - 5,76% w/v
литр
4 291
120
RedoniQ Антистрес амин
N - 2,4, Fe - 0,22, Mn - 0,33, Zn - 1,1, Сu - 0,55
литр
8 727
121
RedoniQ Бор
N - 7,8, B - 15,5
литр
2 627
122
RedoniQ Старт
N - 12, Р - 24, Fe - 0,22, Mn - 0,33, Zn - 1,1
литр
3 252
123
RedoniQ Цинк
N - 4,8, Zn - 1,1
литр
2 627
124
RUTER AA V
N жалпы - 5,65, P2O5 - 5, K2O - 3,5, Fe (ЭДТА) - 0,044, Mn (ЭДТА) - 0,05, Zn (ЭДТА) - 0,07, Mo - 0,10, бос амин қышқылдары - 7
литр

650
113
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с нитратом аммония
N - 17, P2O5 - 10, K2O - 27
тонна
125 000
114
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий азот (N) – 10%, в том числе нитратный азот (NO3) – 4%, амидный азот (NH2) – 4%, аммонийный азот (NH4) – 2%, водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 10%, водорастворимый оксид калия (К2О) – 40%, железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%, марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%, цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%, медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%, водорастворимый бор (В) – 0,01%
килограмм
1 296
115
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий азот (N) – 10%, в том числе аммонийный азот (NH4) – 10%, водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 52%, водорастворимый оксид калия (К2О) – 10%, железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%, марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%, цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%, медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%, водорастворимый бор (В) – 0,01%
килограмм
1 296
116
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий азот (N) – 20%, в том числе нитратный азот (NO3) – 2%, амидный азот (NH2) – 14%, аммонийный азот (NH4) – 4%, водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 20%, водорастворимый оксид калия (К2О) – 20%, железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%, марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%, цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%, медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%, водорастворимый бор (В) – 0,01%
килограмм
1 296
117
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий азот (N) – 25%, в том числе амидный азот (NH2) – 12%, аммонийный азот (NH4) – 13%, водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 5%, водорастворимый оксид калия (К2О) – 5%, железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%, марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%, цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%, медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%, водорастворимый бор (В) – 0,01%
килограмм
1 296
118
Radix Cal
CaO - 14,00% w/v, MgO - 2,80% w/v, B - 0,14% w/v, Mo - 0,07% w/v, Co - 0,007% w/v
литр
1 683
119
RADIX TIM FORTE+
N - 3,72% w/v, P2O5 - 11,08% w/v, K2O - 4,08% w/v, Zn - 0,50% w/v, Mn - 0,20% w/v, B - 0,20% w/v, Mo - 0,02% w/v, Fe - 0,09% w/v, свободные аминокислоты - 5,76% w/v
литр
4 291
120
RedoniQ Антистрес аміно
N - 2,4, Fe - 0,22, Mn - 0,33, Zn - 1,1, Сu - 0,55
литр
8 727
121
RedoniQ Бор
N - 7,8, B - 15,5
литр
2 627
122
RedoniQ Старт
N - 12, Р - 24, Fe - 0,22, Mn - 0,33, Zn - 1,1
литр
3 252
123
RedoniQ Цинк
N - 4,8, Zn - 1,1
литр
2 627
124
RUTER AA V
N общий - 5,65, P2O5 - 5, K2O - 3,5, Fe (ЭДТА) - 0,044, Mn (ЭДТА) - 0,05, Zn (ЭДТА) - 0,07, Mo - 0,10, свободные аминокислоты - 7
литр

1 495
483
Нутривант Плюс Астық 6-23-35
N - 6%, P2O5 - 23%, K2O - 35%, MgO - 1%, SO3 - 2,5%, B, Fe, Cu, Mn, Zn, Mo
килограмм
1 495
484
Нутривант Плюс Картоп 0-43-28
(P2O5): 43%, (K2O): 28%, Mg: 2%, S O3: 4,3%
килограмм
1 725
485
Нутривант Плюс Жүгері 5,7-37-5,4
N: 5,7%, (P2O5): 37%, (K2O): 5,4%, Zn: 3,4%, Cepa S O3: 20%
килограмм
1 450
486
Нутривант Плюс Майлы 0-20-33
P2O5 - 20%, K2O - 33%, Mg - 1%, B - 1,5%, SO3 - 20%, Zn - 0,02%, B - 0,15%, Mn - 0,5%, Mo - 0,001%
килограмм
1 662
487
Нутривант Плюс Қияр 6-16-31
N: 6%, (P2O5): 16%, (K2O): 31%, Mg: 2%, SO3: 5%
килограмм
1 797
488
Нутривант Плюс Қант қызылшасы 0-36-24
(P2O5): 36%, (K2O): 24%, Mg: 2%, S O3: 5,5%
килограмм
1 680
489
Нутривант Плюс Қызанақ 6-18-37
N: 6%, (P2O5): 18%, (K2O): 37%, Mg: 2%, SO3: 8,6%
килограмм
1 797
490
Нутривант Плюс Жемісті 12-5-27
N: 12 %, (P2O5): 5%, (K2O): 27%, CaO: 8%
килограмм
1 542
491
Нутривант Әмбебап
Дигидрогенортофосфат калий (KH2PO4) - 25%, нитрат калий (KNO3) - 10%, карбамид (CH4N2O) - 25%, магний сульфаты (MgSO4) - 2,5%, бор қышқылы - 0,5%
килограмм
1 220
492
Органо-минералды тыңайтқыш Millerplex® (Миллерплекс®)
N - 3, P2O5 - 3, K2O - 3, теңіз балдырларының сығындысы
литр
10 681
493
Органо-минералды тыңайтқыш Millerstart®
Теңіз балдырларының сығындысы - 99,5%, цинк (Zn) - 0,5%
литр
13 556
494
Органо-минералды тыңайтқыш "Гумат калия Сахалинский" маркасы BP10%
Органикалық заттардың массалық үлесі - кем емес 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (K2O) - кем емес 0,85%, күкірттің массалық үлесі – көп емес 0,002%, темірдің массалық үлесі үлесі - көп емес 0,144%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - көп емес 1,225%, магнийдің массалық үлесі - көп емес 0,0205%, мыстың массалық үлесі - көп емес 0,001%, жалпы азоттың массалық үлесі - көп емес 0,1%, жалпы фосфордың массалық үлесі (Р2О5) - көп емес 0,1%, мырыштың массалық үлесі - көп емес 0,001%, натрий - көп емес 0,17%, кальций оксиді - көп емес 0,345%
литр
660
495
Органо-минералды тыңайтқыш "Гумат калия Сахалинский" маркасы BP20%
Органикалық заттардың массалық үлесі - кем емес 11%, органикалық заттардағы гумин қышқылдарының массалық үлесі - кем емес 50%, дисперсия (100 мкм торлы електе қалдықтың массалық үлесі) - көп емес 1%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кем емес 1,75%, рН 1% - препараттың жоғары сулы ерітіндісі – 9,0 - 10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі - көп емес 0,002%, темірдің массалық үлесі - көп емес 0,288%, жалпы калийдің массалық үлесі, K2O есебімен – көп емес 2,45%, магнийдің массалық үлесі -көп емес 0,041%, мыстың массалық үлесі – көп емес 0,001%, жалпы азоттың массалық үлесі - көп емес 0,2%, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 есебінен - көп емес 0,1%, мырыштың массалық үлесі - көп емес 0,001%, натрий - көп емес 0,34%, кальций оксиді - көп еме 0,69%
литр

1 495
483
Нутривант Плюс Зерновой 6-23-35
N - 6%, P2O5 - 23%, K2O - 35%, MgO - 1%, SO3 - 2,5%, B, Fe, Cu, Mn, Zn, Mo
килограмм
1 495
484
Нутривант Плюс Картофель 0-43-28
(P2O5): 43%, (K2O): 28%, Mg: 2%, S O3: 4,3%
килограмм
1 725
485
Нутривант Плюс Кукуруза 5,7-37-5,4
N: 5,7%, (P2O5): 37%, (K2O): 5,4%, Zn: 3,4%, Cepa S O3: 20%
килограмм
1 450
486
Нутривант Плюс Масличный 0-20-33
P2O5 - 20%, K2O - 33%, Mg - 1%, B - 1,5%, SO3 - 20%, Zn - 0,02%, B - 0,15%, Mn - 0,5%, Mo - 0,001%
килограмм
1 662
487
Нутривант Плюс Огурец 6-16-31
N: 6%, (P2O5): 16%, (K2O): 31%, Mg: 2%, SO3: 5%
килограмм
1 797
488
Нутривант Плюс Сахарная свекла 0-36-24
(P2O5): 36%, (K2O): 24%, Mg: 2%, S O3: 5,5%
килограмм
1 680
489
Нутривант Плюс Томат 6-18-37
N: 6%, (P2O5): 18%, (K2O): 37%, Mg: 2%, SO3: 8,6%
килограмм
1 797
490
Нутривант Плюс Фруктовый 12-5-27
N: 12 %, (P2O5): 5%, (K2O): 27%, CaO: 8%
килограмм
1 542
491
Нутривант Универсал
Дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4) - 25%, нитрат калия (KNO3) - 10%, карбамид (CH4N2O) - 25%, сульфат магния (MgSO4) – 2,5%, борная кислота - 0,5%
килограмм
1 220
492
Органо-минеральное удобрение Millerplex® (Миллерплекс®)
N - 3, P2O5 - 3, K2O - 3, экстракт морских водорослей
литр
10 681
493
Органо-минеральное удобрение Millerstart®
Экстракт морских водорослей - 99,5%, цинк(Zn) - 0,5%
литр
13 556
494
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP10%
Массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего (К2О) – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего (Р2О5) – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
литр
660
495
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP20%
Массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1% - ного водного раствора препарата – 9,0 - 10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
литр

90 000
653
Азотты-фосфорлы- калийлі тыңайтқыш, маркасы NPK-1 (диаммофоска)
N - 10, P - 26, K - 26
тонна
90 000
654
Азотты-фосфорлы- калийлі тыңайтқыш, маркасы NPKS-8
N - 8, P - 20, K - 30
тонна
90 000
655
Азотты-фосфорлы- калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска 10-26-26
N - 10, P2O5 - 26, K2O - 26, S - 1-2
тонна
96 800
656
Азотты-фосфорлы калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+B
N - 10, P - 26, K - 26, S - 2, B - 0,03
тонна
97 500
657
Азотты-фосфорлы калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N - 10, P - 26, K - 26, S - 2, B - 0,02, Mn - 0,03, Zn - 0,06, Cu - 0,03
тонна
97 500
658
Азотты-фосфорлы калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N - 10, P - 26, K - 26, S - 2, B - 0,018, Mn - 0,03, Zn - 0,06
тонна
97 500
659
Азотты-фосфорлы калийлі тыңайтқыш, маркасы диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N - 10, P2O5 - 26, K2O – 26,
S - 2, Zn - 0,21
тонна
97 500
660
Азотты-фосфорлы калийлі күкіртті тыңайтқыш, маркасы NPK(S) 13-17-17(6)
N - 13, P - 17, K - 17, S - 6
тонна
96 800
661
Азотты-фосфорлы калийлі күкіртті тыңайтқыш, маркасы NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N - 13, P - 17, K - 17, S - 6, В - 0,15, Zn - 0,6
тонна
97 500
662
Азотты-фосфорлы калийлі күкіртті тыңайтқыш, маркасы NPK(S) 13-17-17(6) , NPK(S)13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn, NPK(S) 15-15-15(10)
N - 13±1, P - 17±1, K - 17±1, S - кем емес 6%, N - 13±1, P - 17±1, К - 17±1, S - кем емес 6%, B - 0,15±0,05, Zn - 0,6±0,1, N - 15±1, P - 15±1, K - 15±1, S - кем емес 10%
тонна
96 800
663
Азотты-фосфорлы калийлі күкіртті тыңайтқыш, маркасы NPK(S) 15-15-15(10)
N - 15, P - 15, K - 15, S - 10
тонна
96 800
664
АктиВейв тыңайтқышы (ActiWave)
N – 3,0%, калий (К2O) – 7,0%, Fe (EDDHSA) – 0,50%, Zn (EDTA) – 0,08%, органикалық көміртек (С) – 12,0%, органикалық заттар – 17,0%
литр
4 589
665
АМИНОАЛЕКСИН тыңайтқышы (AMINOALEXIN)
N – 1, P – 30, K – 20, L-а-амин қышқылдары – 4
литр
7 874
666
Аммиак-нитратты тыңайтқышы құрамында азот 33,5 %
N - 32,5 - 33,5
тонна
80 357
667
"БОГАТЫЙ" тыңайтқышы маркасы "5:6:9"
N - 5, P2O5 - 6, K2O - 9, B - 0,7, S - 0,04, Co - 0,002, Cu - 0,01, Mn - 0,05, Zn - 0,01, Mo - 0,007, Cr - 0,0001, Ni - 0,002, Li - 0,0005, Se - 0,0002, БМВ-гуматтары калий, фитоспорин-М (титр кем емес 2x10 тірі жасуша мен спора 1 мл-ге)
литр
1 601
668
"БОРОГУМ" тыңайтқышы
B – 11%, S – 0,04%, Mn – 0,05%, Cu – 0,01%, Zn – 0,01%, Mo – 0,005%, Co – 0,002%, Ni – 0,002%, Li – 0,0005%, Se – 0,0002%, Cr – 0,0007%, калийдің БМВ-гумин қышқылдары тұздары – 1,5%
литр
2 344
669
"БОРОГУМ-М" тыңайтқышы маркасы "Комплексный"
B – 4%, S – 0,17%, Fe – 0,05%, Cu – 0,2%, Zn – 0,01%, Mn – 0,02%, Mo – 0,05%, Co – 0,005%, Ni – 0,001%, Li – 0,0002%, Se – 0,0001%, Cr – 0,0002%, калийдің БМВ-гумин қышқылдары тұздары – 1%, фитоспорин-М (титр ≥1,5x10^8 KOE/мл)
литр

90 000
653
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N - 10, P - 26, K - 26
тонна
90 000
654
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPKS-8
N - 8, P - 20, K - 30
тонна
90 000
655
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10-26-26
N - 10, P2O5 - 26, K2O - 26, S - 1-2
тонна
96 800
656
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N - 10, P - 26, K - 26, S - 2, B - 0,03
тонна
97 500
657
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N - 10, P - 26, K - 26, S - 2, B - 0,02, Mn - 0,03, Zn - 0,06, Cu - 0,03
тонна
97 500
658
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N - 10, P - 26, K - 26, S - 2, B - 0,018, Mn - 0,03, Zn - 0,06
тонна
97 500
659
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N - 10, P2O5 - 26, K2O – 26,
S - 2, Zn - 0,21
тонна
97 500
660
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPK(S) 13-17-17(6)
N - 13, P - 17, K - 17, S - 6
тонна
96 800
661
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn
N - 13, P - 17, K - 17, S - 6, В - 0,15, Zn - 0,6
тонна
97 500
662
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPK(S) 13-17-17(6), NPK(S)13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn, NPK(S) 15-15-15(10)
N - 13±1, P - 17±1, K - 17±1, S - не менее 6%, N - 13±1, P - 17±1, К - 17±1, S - не менее 6%, B - 0,15±0,05, Zn - 0,6±0,1, N - 15±1, P - 15±1, K - 15±1, S - не менее 10%
тонна
96 800
663
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее, марки NPK(S) 15-15-15(10)
N - 15, P - 15, K - 15, S - 10
тонна
96 800
664
Удобрение АктиВейв (ActiWave)
N - 3,0%, калий (К2O) - 7,0%, Fe (EDDHSA) - 0,50%, Zn (EDTA) - 0,08%, органический углерод (С) - 12,0%, органическое вещество: 17,0%
литр
4 589
665
Удобрение АМИНОАЛЕКСИН (AMINOALEXIN)
N - 1, P - 30, K - 20, L-a-аминокислоты - 4
литр
7 874
666
Удобрение аммиачно-нитратное с содержанием азота 33,5 %
N - 32,5 - 33,5
тонна
80 357
667
Удобрение "БОГАТЫЙ" марки "5:6:9"
N - 5, P2O5 - 6, K2O - 9, B - 0,7, S - 0,04, Co - 0,002, Cu - 0,01, Mn - 0,05, Zn - 0,01, Mo - 0,007, Cr - 0,0001, Ni - 0,002, Li - 0,0005, Se - 0,0002, БМВ-гуматы калия, фитоспорин-М (титр не менее 2x10 живых клеток и спор на 1 мл)
литр
1 601
668
Удобрение "БОРОГУМ"
B - 11%, S - 0,04%, Mn - 0,05%, Cu - 0,01%, Zn - 0,01%, Mo - 0,005%, Co - 0,002%, Ni - 0,002%, Li - 0,0005%, Se - 0,0002%, Cr - 0,0007%, калийные соли БМВ-гуминовых кислот - 1,5%
литр
2 344
669
Удобрение "БОРОГУМ- М" марки "Комплексный"
B - 4%, S - 0,17%, Fe - 0,05%, Cu - 0,2%, Zn - 0,01%, Mn - 0,02%, Mo - 0,05%, Co - 0,005%, Ni - 0,001%, Li - 0,0002%, Se - 0,0001%, Cr - 0,0002%, калийные соли БМВ-гуминовых кислот - 1%, фитоспорин-М (титр≥1,5х10^8 KOE/ мл)
литр

1 353
749
Мастер тыңайтқышы 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N – 15,0%, P2O5 – 5,0%, K2O – 30,0%, MgO – 2,0%, B – 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
750
Мастер тыңайтқышы 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N - 18,0%, P2O5 - 18,0%, K2O - 18,0%, MgO - 3,0%, SO3 - 6,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
751
Мастер тыңайтқышы 20:20:20 (Master 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
752
Мастер тыңайтқышы 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N - 3%, Р205 - 11%, К2O - 38%, MgO - 4%, SO3 - 25, B - 0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
753
Мастер тыңайтқышы 3:37:37 (Master 3:37:37)
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
754
Мегафол тыңайтқышы (Megafol)
N - 3%, К2O - 8%, C - 9%, фитогормондар, бетаин, витаминдер, ақуыздар, амин қышқылдары
литр
3 575
755
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Жапырақтық 18-18-18
N - 18, P2O5 - 18, K2O - 18, MgO - 1,4, SO3 - 1,8, B - 0,01, Fe - 0,1, Mn - 0,1, Cu - 0,01, Zn - 0,003
килограмм
1 250
756
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Жапырақтық СТАРТ 13-40-13
N - 13, P2O5 - 40, K2O - 13, MgO - 0,1, SO3 - 0,08, B - 5, Fe - 0,08, Mn - 0,08, Cu - 0,003, Zn - 0,03, Mo - 0,003
килограмм
1 250
757
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N - 6,4, P2O5 - 11, K2O - 31, MgO - 2,6, SO3 - 4,4, B - 0,01, Fe - 0,1, Mn - 0,1, Cu - 0,03, Zn - 0,002
килограмм
1 250
758
Тыңайтқыш МС Крем (MC Cream)
Mn - 1,5%, Zn - 0,5%, фитогормондар, амин қышқылдары, бетаин
литр
5 512
759
Тыңайтқыш МС Сет (МС Set)
B - 0,5, Zn - 1,5 (EDTA), фитогормондар, амин қышқылдары, бетаин
литр
3 777
760
МС ЭКСТРА тыңайтқышы (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, фитогормондар, бетаин, маннитол, ақуыздар, амин қышқылдары
килограмм
9 936
761
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N - 1,7, MgO - 0,1, SO3 - 0,08, Cu - 0,015, B - 0,01, Fe - 0,01, Mn - 0,02, Zn - 0,02, P2O5 - 1,0, K2O - 1,1, Si - 0,004, Co - 0,004, амин қышқылдар – 35, полисахаридтер – 0,1, фитогормондар – 0,012
литр
1 250
762
Нановит Кальцийлік тыңайтқышы
N – 8,86%, MgO – 0,71%, SO3 – 0,77%, СаО – 15,0%, Cu - 0,02%, В – 0,04%, Fe – 0,21%, Mn - 0,11%, Zn – 0,02%, амин қышқылдар – 0,78%, органикалық қышқылдар – 0,10%, полисахаридтер – 0,00347%, фитогормондар – 0,0004%
литр

1 353
749
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N – 15,0%, P2O5 – 5,0%, K2O – 30,0%, MgO – 2,0%, B – 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
750
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N - 18,0%, P2O5 - 18,0%, K2O - 18,0%, MgO - 3,0%, SO3 - 6,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
751
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N - 20,0%, P2O5 - 20,0%, K2O - 20,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
752
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N - 3%, Р205 - 11%, К2O - 38%, MgO - 4%, SO3 - 25, B - 0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
753
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
килограмм
1 353
754
Удобрение Мегафол (Megafol)
N - 3%, К2O - 8%, C - 9%, фитогормоны, бетаин, витамины, белки, аминокислоты
литр
3 575
755
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N - 18, P2O5 - 18, K2O - 18, MgO - 1,4, SO3 - 1,8, B - 0,01, Fe - 0,1, Mn - 0,1, Cu - 0,01, Zn - 0,003
килограмм
1 250
756
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N - 13, P2O5 - 40, K2O - 13, MgO - 0,1, SO3 - 0,08, B - 5, Fe - 0,08, Mn - 0,08, Cu - 0,003, Zn - 0,03, Mo - 0,003
килограмм
1 250
757
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N - 6,4, P2O5 - 11, K2O - 31, MgO - 2,6, SO3 - 4,4, B - 0,01, Fe - 0,1, Mn - 0,1, Cu - 0,03, Zn - 0,002
килограмм
1 250
758
Удобрение МС Крем (MC Cream)
Mn - 1,5%, Zn - 0,5%, фитогормоны, аминокислоты, бетаин
литр
5 512
759
Удобрение МС Сет (МС Set)
B - 0,5, Zn - 1,5 (EDTA), фитогормоны, аминокислоты, бетаин
литр
3 777
760
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, фитогормоны, бетаин, маннитол, белки, аминокислоты
килограмм
9 936
761
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N - 1,7, MgO - 0,1, SO3 - 0,08, Cu - 0,015, B - 0,01, Fe - 0,01, Mn - 0,02, Zn - 0,02, P2O5 - 1,0, K2O - 1,1, Si - 0,004, Co - 0,004, аминокислоты – 35, полисахариды - 0,1, фитогорионы - 0,012
литр
1 250
762
Удобрение Нановит Кальциевый
N – 8,86%, MgO – 0,71%, SO3 – 0,77%, СаО – 15,0%, Cu - 0,02%, В – 0,04%, Fe – 0,21%, Mn - 0,11%, Zn – 0,02%, аминокислоты – 0,78%, органические кислоты – 0,10%, полисахариды – 0,00347%, фитогормоны – 0,0004%
литр

1 200
763
Нановит Макро тыңайтқышы
N – 11,1%, P2O5 – 4,03%, К2О – 6,47%, SO3 – 0,02%, Cu – 0,01%, В – 0,02%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Zn – 0,01%, амин қышқылдар – 3,0%, органикалық қышқылдар – 0,7%, полисахаридтер – 0,00388%, фитогормондар – 0,00044%
литр
1 050
764
НАНОВИТ Микро тыңайтқышы
N - 3,98, MgO - 4,53, SO3 - 3,91, Cu - 0,51, B - 0,51, Fe - 0,6, Mn - 0,94, Zn - 0,5, Mo - 0,002, амин қышқылдар – 5,19, органикалық қышқылдар – 5,3, полисахаридтер – 0,00379, фитогормондар – 0,00043, гумин қышқылдары – 0,25, фульв қышқылдар – 0,045
литр
1 050
765
Нановит Молибдендік тыңайтқышы
N – 3,34%, SO3 – 0,25%, В – 0,5%, Мо – 3,0%, Zn – 0,5%, амин қышқылдар – 4,26%, органикалық қышқылдар – 16,5%, полисахаридтер – 0,00417%, фитогормондар – 0,00048%
литр
1 200
766
Нановит Моно Бор тыңайтқышы
В – 10,95%, амин қышқылдар – 1,5%, моносахаридтер – 0,00368%, фитогормондар – 0,00042%
литр
1 200
767
Нановит Моно Марганец тыңайтқышы
Mn – 10,84%, N – 2,66%, SO3 – 4,41%, амин қышқылдар – 1,39%, органикалық қышқылдар – 7,20%, моносахаридтер – 0,00329%, фитогормондар – 0,00038%
литр
1 200
768
Нановит Моно Мыс тыңайтқышы
N – 5,40%, SO3 – 2,66%, Cu – 5,65%, амин қышқылдар – 2,68%, органикалық қышқылдар – 6,20%, моносахаридтер – 0,00397%, фитогормондар – 0,00045%
литр
1 200
769
Нановит Моно Мырыш тыңайтқышы
Zn – 7,67%, N – 5,41%, SO3 – 3,61%, амин қышқылдар – 2,78%, органикалық қышқылдар – 8,35%, моносахаридтер – 0,00385%, фитогормондар – 0,00044%
литр
1 200
770
Нановит Супер тыңайтқышы
N – 10,0%, К2О – 5,0%, MgO – 2,46%, В – 0,37%, Zn – 0,21%, SO3 – 0,35%, Cu – 0,37%, Мо – 0,002%, амин қышқылдар – 2,86%, органикалық қышқылдар – 2,3%, полисахаридтер – 0,00403%, фитогормондар – 0,00046%
литр
1 050
771
НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы маркасы 3:18:18
N - 3,0, P2O5 - 18,0, K2O - 18,0, MgO - 0,015, SO3 - 0,015, B - 0,022, Cu - 0,038, Fe - 0,06, Mn - 0,03, Mo - 0,015, Zn - 0,015, Si - 0,015, Co - 0,0015
литр
1 050
772
НАНОВИТ ТЕРРА тыңайтқышы маркасы 5:20:5
N - 5,0, P2O5 - 20,0, K2O - 5,0, MgO - 0,01, SO3 - 0,01, B - 0,02, Cu - 0,04, Fe - 0,07, Mn - 0,035, Mo - 0,01, Zn - 0,01, Si - 0,01, Co - 0,001
литр
1 050
773
Нановит Фосфорлы тыңайтқышы
N – 4,53%, P2O5 – 30,00%, В – 0,51%, Zn – 0,51%, амин қышқылдар – 0,08%, органикалық қышқылдар – 4,5%, полисахаридтер – 0,00365%, фитогормондар – 0,00042%
литр
1 500
774
Органоминералды тыңайтқыш КомплеМет маркасы Эластико
Р2О5 кем емес 34, К2О кем емес 76, Fe 5,0, Zn 5,0, белсенді органикалық заттар 300
литр
1 350
775
Плантафол тыңайтқышы 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N - 10,0%, P2O5 - 54,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
килограмм

1 200
763
Удобрение Нановит Макро
N – 11,1%, P2O5 - 4,03%, К2О - 6,47%, SO3 – 0,02%, Cu – 0,01%, В – 0,02%, Fe – 0,02%, Mn- 0,01%, Zn – 0,01%, аминокислоты – 3,0%, органические кислоты – 0,7%, полисахариды – 0,00388%, фитогормоны – 0,00044%
литр
1 050
764
Удобрение НАНОВИТ Микро
N - 3,98, MgO - 4,53, SO3 - 3,91, Cu - 0,51, B - 0,51, Fe - 0,6, Mn - 0,94, Zn - 0,5, Mo - 0,002, аминокислоты - 5,19, органические кислоты - 5,3, полисахариды - 0,00379, фитогормоны - 0,00043, гуминовые кислоты - 0,25, фульвокислоты - 0,045
литр
1 050
765
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34%, SO3 – 0,25%, В – 0,5%, Мо – 3,0%, Zn – 0,5%, аминокислоты – 4,26%, органические кислоты – 16,5%, полисахариды – 0,00417%, фитогормоны – 0,00048%
литр
1 200
766
Удобрение Нановит Моно Бор
В - 10,95%, аминокислоты – 1,5%, моносахариды – 0,00368%, фитогормоны – 0,00042%
литр
1 200
767
Удобрение Нановит Моно Марганец
Mn - 10,84%, N - 2,66%, SO3 - 4,41%, аминокислоты – 1,39%, органические кислоты – 7,20%, моносахариды – 0,00329%, фитогормоны – 0,00038%
литр
1 200
768
Удобрение Нановит Моно Медь
N – 5,40%, SO3 – 2,66%, Cu – 5,65%, аминокислоты – 2,68%, органические кислоты – 6,20%, моносахариды – 0,00397%, фитогормоны – 0,00045%
литр
1 200
769
Удобрение Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67%, N – 5,41%, SО3 – 3,61%, аминокислоты – 2,78%, органические кислоты – 8,35%, моносахариды – 0,00385%, фитогормоны – 0,00044%
литр
1 200
770
Удобрение Нановит Супер
N – 10,0%, К2О – 5,0%, MgO-2,46%, В – 0,37%, Zn – 0,21%, SO3 – 0,35%, Cu - 0,37%, Mo - 0,002%, аминокислоты – 2,86%, органические кислоты – 2,3%, полисахариды – 0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
литр
1 050
771
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N - 3,0, P2O5 - 18,0, K2O - 18,0, MgO - 0,015, SO3 - 0,015, B - 0,022, Cu - 0,038, Fe - 0,06, Mn - 0,03, Mo - 0,015, Zn - 0,015, Si - 0,015, Co - 0,0015
литр
1 050
772
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N - 5,0, P2O5 - 20,0, K2O - 5,0, MgO - 0,01, SO3 - 0,01, B - 0,02, Cu - 0,04, Fe - 0,07, Mn - 0,035, Mo - 0,01, Zn - 0,01, Si - 0,01, Co - 0,001
литр
1 050
773
Удобрение Нановит Фосфорный
N – 4,53%, Р2О5 – 30,00%, В – 0,51%, Zn – 0,51%, аминокислоты – 0,08%, органические кислоты – 4,5%, полисахариды – 0,00365%, фитогормоны – 0,00042%
литр
1 500
774
Удобрение органоминеральное КомплеМет марка Эластико
Р2О5 не менее 34, К2О не менее 76, Fe 5,0, Zn 5,0, активное органическое вещество 300
литр
1 350
775
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N - 10,0%, P2O5 - 54,0%, K2O - 10,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
килограмм

1 565
776
Плантафол тыңайтқышы 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N - 20%, Р205 - 20%, К2O - 20%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
килограмм
1 565
777
Плантафол тыңайтқышы 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N - 30%, Р205 - 10%, К2O-10%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
килограмм
1 565
778
Плантафол тыңайтқышы 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
килограмм
1 565
779
Радифарм тыңайтқышы (Radifarm)
N – 3,0%, K2O – 8,0%, C – 10,0%, Zn (EDTA) , витаминдер, сапонин, бетаин, ақуыздар, амин қышқылдар
литр
7 984
780
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 0-20-35
Азот (N) - 0, фосфор (P2O5) - 20, калий (K2O) - 35, күміс (S) - 7,5, Fe - 0, бор (B) - 2, Mo - 0,2, Cu - 0,2, Zn - 0,2, Mn - 0,2, Mg - 0
килограмм
1 250
781
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 14-14-14
Азот (N) -14, фосфор (P2O5) - 14, калий (К2О) - 14, күміс (S) - 6,1, Fe - 0,25, бор (B) - 0,1, Mo - 0, Cu - 0,65, Zn - 0,65, Mn - 0,55, Mg - 3,4
килограмм
1 250
782
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 14-5-15
Азот (N) - 14, фосфор (P2O5) - 5, калий (K2O) - 15, күміс (S) - 0, Fe - 0, бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
килограмм
1 250
783
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 15-5-23
Азот (N) - 15, фосфор (P2O5) - 5, калий (К2О) - 23, күміс (S) - 9,7, Fe - 0,2, Бор (B) - 0,05, Mo - 0, Cu - 0,3, Zn - 0,3, Mn - 0,3, Mg - 2,2
килограмм
1 250
784
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 17-6-18
Азот (N) - 17, фосфор (P2O5) - 6, калий (К2О) - 18, күміс (S) - 4,8, Fe - 0,25, бор (B) - 0,1, Mo - 1,5, Cu - 0,8, Zn - 0,8, Mn - 0,9, Mg - 0
килограмм
1 250
785
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 18-18-18
Азот (N) - 18, фосфор (P2O5) - 18, калий (K2O) - 18, күміс (S) - 4,7, Fe - 0, бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,03, Zn - 5,3, Mn - 0, Mg - 0,025
килограмм
1 250
786
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 18-18-18 Ме
N - 18, P2O5 - 18, K2O - 18, S - 1,7, Fe - 0,1, B - 0,1, Mo - 1,5, Cu - 0,4, Zn - 0,4, Mn - 0,4
килограмм
1 250
787
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 20-20-20
Азот (N) - 20, фосфор (P2O5) - 20, калий (К2О) - 20, күміс (S) - 2,2, Fe-0,1, бор (B) - 0,04, Mo - 0, Cu - 0,25, Zn - 0,25, Mn - 0,20, Mg - 0
килограмм
1 250
788
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 3-11-26
Азот (N) - 3, фосфор (P2O5) - 11, калий (К2О) - 26, күміс (S) - 12,5, Fe - 0,25, бор (B) - 0,1, Mo - 0, Cu - 0,55, Zn - 0,55, Mn - 0,5, Mg - 4,5
килограмм
1 250
789
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 35-0-0
Азот (N) - 35, фосфор (P2O5) - 0, калий (К2О) - 0, күміс (S) - 0, Fe - 0, бор (B) - 4, Mo - 0,05, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
килограмм

1 565
776
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N - 20%, Р205 - 20%, К2O - 20%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
килограмм
1 565
777
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N - 30%, Р205 - 10%, К2O-10%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
килограмм
1 565
778
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
килограмм
1 565
779
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), витамины, сапонин, бетаин, белки, аминокислоты
литр
7 984
780
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
Азот (N) - 0, фосфор (P2O5) - 20, калий (K2O) - 35, сера (S) - 7,5, Fe - 0, бор (B) - 2, Mo - 0,2, Cu - 0,2, Zn - 0,2, Mn - 0,2, Mg - 0
килограмм
1 250
781
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
Азот (N) -14, фосфор (P2O5) - 14, калий (К2О) - 14, сера (S) - 6,1, Fe - 0,25, бор (B) - 0,1, Mo - 0, Cu - 0,65, Zn - 0,65, Mn - 0,55, Mg - 3,4
килограмм
1 250
782
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, фосфор (P2O5) - 5, калий (K2O) - 15, сера (S) - 0, Fe - 0, бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
килограмм
1 250
783
Удобрение Ростолон марки: 15-5- 23
Азот (N) - 15, фосфор (P2O5) - 5, калий (К2О) - 23, сера (S) - 9,7, Fe - 0,2, Бор (B) - 0,05, Mo - 0, Cu - 0,3, Zn - 0,3, Mn - 0,3, Mg - 2,2
килограмм
1 250
784
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
Азот (N) - 17, фосфор (P2O5) - 6, калий (К2О) - 18, сера (S) - 4,8, Fe - 0,25, бор (B) - 0,1, Mo - 1,5, Cu - 0,8, Zn - 0,8, Mn - 0,9, Mg - 0
килограмм
1 250
785
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
Азот (N) - 18, фосфор (P2O5) - 18, калий (K2O) - 18, сера (S) - 4,7, Fe - 0, бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,03, Zn - 5,3, Mn - 0, Mg - 0,025
килограмм
1 250
786
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N - 18, P2O5 - 18, K2O - 18, S - 1,7, Fe - 0,1, B - 0,1, Mo - 1,5, Cu - 0,4, Zn - 0,4, Mn - 0,4
килограмм
1 250
787
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
Азот (N) - 20, фосфор (P2O5) - 20, калий (К2О) - 20, сера (S) - 2,2, Fe-0,1, бор (B) - 0,04, Mo - 0, Cu - 0,25, Zn - 0,25, Mn - 0,20, Mg - 0
килограмм
1 250
788
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
Азот (N) - 3, фосфор (P2O5) - 11, калий (К2О) - 26, сера (S) - 12,5, Fe - 0,25, бор (B) - 0,1, Mo - 0, Cu - 0,55, Zn - 0,55, Mn - 0,5, Mg - 4,5
килограмм
1 250
789
Удобрение Ростолон марки: 35 -0-0
Азот (N) - 35, фосфор (P2O5) - 0, калий (К2О) - 0, сера (S) - 0, Fe - 0, бор (B) - 4, Mo - 0,05, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
килограмм