Абай облысы Бесқарағай ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 сәуірдегі № 95 бірлескен қаулысы және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 сәуірдегі № 27/12-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 23 сәуірде № 441-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы 3) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Бесқарағай ауданы Долон ауылдық округінің Долон ауылының шекарасы (шегі) 7427,0 гектар жалпы алаңымен, осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Абай облысы Бесқарағай ауданы Долон ауылдық округінің Бөдене ауылының шекарасы (шегі) 16490,0 гектар жалпы алаңымен, осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3, 4 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Бесқарағай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі
Н. Кошкарбаев
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы
М. Абылгазинова
2025 жылғы 16 сәуірдегі № 95
мен Бесқарағай аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 16 сәуірдегі
№ 27/12-VIII бірлескен қаулы
мен шешімге 1 қосымша
Долон ауылының жер шекарасының СЫЗБАСЫ (№ 1 учаске)
2025 жылғы 16 сәуірдегі № 95
мен Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2025 жылғы 16
сәуірдегі
№ 27/12-VIII бірлескен қаулы
мен
шешімге 2 қосымша
Долон ауылының жер шекарасының СЫЗБАСЫ (№ 2 учаске)
2025 жылғы 16 сәуірдегі № 95
мен Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2025 жылғы 16
сәуірдегі
№ 27/12-VIII бірлескен қаулы
мен
шешімге 3 қосымша
Бөдене ауылының жер шекарасының СЫЗБАСЫ (№ 1 учаске)
2025 жылғы 16 сәуірдегі № 95
мен Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2025 жылғы 16
сәуірдегі
№ 27/12-VIII бірлескен қаулы
мен
шешімге 4 қосымша
Бөдене ауылының жер шекарасының СЫЗБАСЫ (№ 2 учаске)

Об установлении границ (черты) некоторых населенных пунктов Бескарагайского района области Абай
Совместные постановление акимата Бескарагайского района от 16 апреля 2025 года № 95 и решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 16 апреля 2025 года № 27/12-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 23 апреля 2025 года № 441-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Долонь Долонского сельского округа Бескарагайского района области Абай общей площадью 7427,0 гектар, согласно приложениям 1, 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границу (черту) села Бодене Долонского сельского округа Бескарагайского района области Абай общей площадью 16490,0 гектар, согласно приложениям 3, 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на курирующего заместителя акима Бескарагайского района.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района
Н. Кошкарбаев
Председатель Бескарагайского районного маслихата
М. Абылгазинова
Приложение 1 к совместному
постановлению и решению
от 16 апреля 2025 года № 95
и Бескарагайского районного
маслихата
от 16 апреля 2025 года
№ 27/12-VIII
СХЕМА границ земель села Долонь (участок № 1)
Приложение 2 к совместному
постановлению и решению
от 16 апреля 2025 года № 95
и Бескарагайского районного
маслихата
от 16 апреля 2025 года
№ 27/12-VIII
СХЕМА границ земель села Долонь (участок № 2)
Приложение 3 к совместному
постановлению и решению
от 16 апреля 2025 года № 95
и Бескарагайского районного
маслихата
от 16 апреля 2025 года
№ 27/12-VIII
СХЕМА границ земель села Бодене (участок № 1)
Приложение 4 к совместному
постановлению и решению
от 16 апреля 2025 года № 95
и Бескарагайского районного
маслихата
от 16 апреля 2025 года
№ 27/12-VIII
СХЕМА границ земель села Бодене (участок № 2)