Абай облысы Жарма ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 21 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 қаңтарда № 418-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабы 7- тармағына және 6-бабы 2-тармағына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы Жарма ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Абай облысы Жарма ауданының тұрғын үй-коммуналды шаруашылық, жолаушы тасымалдау көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Жарма ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Самежановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі
Н. Борсукбаев
Келісілді:
"Абай облысының жолаушылар
көлiгi және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекетік
мекемесінің басшысы Р. Ж. Беркутбаев
2025 жылғы 22 қаңтардағы
№ 21 қаулысына
қосымша
Абай облысы Жарма ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
№ р/с
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, километр
Санаты бойынша,
километр
I
II
III
IV
V
1
KU GR-1
Жаңғызтөбе-Жарық,

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жарминского района области Абай
Постановление акимата Жарминского района области Абай от 22 января 2025 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 28 января 2025 года № 418-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жарминского района области Абай, согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жарминского района области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жарминского района;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Самежанова Б.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
аким Жарминского района
Н. Борсукбаев
Согласовано:
Руководитель государственного учреждения
"Управление пассажирского транспорта и
автомобильных дорог области Абай" Беркутбаев Р. Ж.
Приложение к постановлению
от 22 января 2025 года
№ 21
Перечень, наименование и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жарминского района области Абай
№ п/п
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
Общая протяженность, километр
По категориям,
километр
I
II
III
IV
V
1
KU GR-1
Жангизтобе-Жарык,