"Үржар ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2024 жылғы 6 тамыздағы № 2 Абай облысы Үржар ауданы әкімінің шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Үржар ауданы әкімінің 2025 жылғы 14 сәуірдегі № 1 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 15 сәуірде № 438-18 болып тіркелді
Үржар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Үржар ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2024 жылғы 6 тамыздағы № 2 Абай облысы Үржар ауданы әкімінің шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 308-18 болып тіркелген) 1-қосымшаcына мынадай өзгерістер енгізілсін:
№ 410, № 425, № 426, № 429, № 430, № 431, № 432, № 433, № 434 Үржар ауданының сайлау учаскелері мынадай редакцияда жазылсын:
№ 410 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Таскескен ауылы, Ж.Балғабаев көшесі 63, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Алтынсарин атындағы орта мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, кіреберіс Қ.Нұрғазин көшесі жағынан.
Шекаралары: Таскескен ауылы:
Қазақстан көшесі 1-63 үйлердің аралығы, Ж.Балғабаев көшесі 1-50 үйлердің аралығы, Қ.Қуанышева көшесі 1-26 үйлердің аралығы, Б.Момышұлы, Жыланды көшелері.
№ 425 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы 220 А, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Абылайхан атындағы орта мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы:
Абылайхан даңғылы тақ 223-339, жұп 192-218 үйлердің аралығы, Шыңқожа батыр көшесі тақ 151-191, жұп 150-202 үйлердің аралығы, М.Хасенов көшесі 16-87 үйлердің аралығы, П.Морозов, О.Әлжанов, Н.Щорс, К.Бабичев, Мира, М.Собко, Первомайская, Б.Жұмағұлова, А.Чехов, Ә.Молдағұлова, Т.Шевченко, В.Колесников, Наурызбай, І.Жансүгіров, Б.Момышұлы, М.Ғабдуллин көшелері, Самал мөлтек ауданы.
№ 426 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Қабанбай батыр көшесі 1, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "І.Жансүгіров атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы:
Қабанбай батыр көшесі тақ 71-117 жұп, 64-116 үйлердің аралығы, О.Жандосов көшесі жұп 32-66 үйлердің аралығы, Шыңқожа батыр көшесі тақ 107-147, жұп 80-144 үйлердің аралығы, Жамбыл көшесі 46-60 үйлердің аралығы, Абай көшесі 59-115 үйлердің аралығы, Есіл көшесі 32-54 үйлердің аралығы, М.Хасенов көшесі тақ 1-15, жұп 2-14 үйлердің аралығы, Абылайхан даңғылы тақ 159-221, жұп 134-178 үйлердің аралығы, А.Байтұрсынов, М.Дулатов, Тарбағатай, Ағайынды Омарбековтар, Короткая, Алматинская, Ертіс, Ә.Алхан, Ә.Найманбаев, Сырым батыр, Г.Чурсинова, Ш.Уалиханов көшелері.
№ 429 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы 105, әкімшілік ғимарат.
Шекаралары: Үржар ауылы:

О внесении изменений в решение акима Урджарского района области Абай от 6 августа 2024 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Урджарского района"
Решение акима Урджарского района области Абай от 14 апреля 2025 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 15 апреля 2025 года № 438-18
Аким Урджарского района РЕШИЛ:
1. Внести в приложение 1 к решению акима Урджарского района области Абай от 6 августа 2024 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Урджарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 308-18) следующие изменения:
Избирательные участки Урджарского района № 410, № 425, № 426, № 429, № 430, № 431, № 432, № 433, № 434 изложить в следующей редакции:
Избирательный участок № 410
Местонахождение: село Таскескен, улица Ж.Балгабаева 63, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Алтынсарина" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай, вход со стороны улицы К.Нургазина.
Границы: село Таскескен:
промежуток домов 1-63 по улице Казахстан, промежуток домов 1-50 по улице Ж.Балгабаева, промежуток домов 1-26 по улице К.Куанышева, улицы Б.Момышулы, Жыланды.
Избирательный участок № 425
Местонахождение: село Урджар, проспект Абылайхана 220 А, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Абылайхана" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Урджар:
промежуток домов 223-339 по нечетной стороне, 192-218 по четной стороне проспекта Абылайхана, промежуток домов 151-191 по нечетной стороне, 150-202 по четной стороне улицы Шынгожа батыра, промежуток домов 16-87 по улице М.Хасенова, улицы П.Морозова, О.Альжанова, Н.Щорса, К.Бабичева, Мира, М.Собко, Первомайская, Б.Жумагулова, А.Чехова, А.Молдагуловой, Т.Шевченко, В.Колесникова, Наурызбая, И.Джансугурова, Б.Момышулы, М.Габдуллина, микрорайон Самал.
Избирательный участок № 426
Местонахождение: село Урджар, улица Кабанбая батыра 1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени И.Джансугурова" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Урджар:
промежуток домов 71-117 по нечетной стороне, 64-116 по четной стороне улицы Кабанбай батыра, промежуток домов 32-66 по четной стороне улицы О.Джандосова, промежуток домов 107-147 по нечетной стороне, 80-144 по четной стороне улицы Шынкожа батыра, промежуток домов 46-60 улицы Джамбула, промежуток домов 59-115 по улице Абая, промежуток домов 32-54 улицы Есил, промежуток домов 1-15 по нечетной стороне, 2-14 по четной стороне улицы М.Хасенова, промежуток домов 159-221 по нечетной стороне, 134-178 по четной стороне проспекта Абылайхана, улицы А.Байтурсынова, М.Дулатова, Тарбагатая, Агайынды Омарбековтар, Короткая, Алматинская, Ертис, Ә.Әлхана, А.Найманбаева, Сырым батыра, Г.Чурсинова, Ч.Валиханова.
Избирательный участок № 429
Местонахождение: село Урджар, проспект Абылайхана 105, административное здание.
Границы: село Урджар:

Р.Белеуханов көшесі тақ 67-79, жұп 92-112 үйлердің аралығы, Абылайхан даңғылы 41-129 үйлердің аралығы, Ю.Гагарин көшесі тақ 19-45, жұп 32-44 үйлердің аралығы, С.Сейфуллин көшесі 40-86 үйлердің аралығы, Қ.Сағырбайұлы көшесі 1-65 үйлердің аралығы, Шыңқожа батыр көшесі тақ 1-55, жұп 2-46 үйлердің аралығы, А.Семушкина көшесі тақ 71-81, жұп 76-86 үйлердің аралығы, Воронков көшесі тақ 69-107, жұп 68-98 үйлердің аралығы, Ағайынды Сәбиевтер, В.Комаров, Ұлытау, Д.Каратаев көшелері.
№ 430 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, С.Сейфуллин көшесі 63, "Бексултан оқу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестік.
Шекаралары: Үржар ауылы:
С.Сейфуллин көшесі тақ 1-61, жұп 2-38 үйлердің аралығы, С.Челюскин көшесі 75-153 үйлердің аралығы, В.Чкалов көшесі 39-103 үйлердің аралығы, Р.Тұрғанбаев, З.Оспанов, Жидебай, Междуречная, О.Кебисбаев, Г.Титов, М.Әуезов, В.Белинский, Қазыбек би, Үржарға 80 жыл, Жобалық, Северная көшелері.
№ 431 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, А.Панкратов көшесі 14, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Б.Момышұлы атындағы орта мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы:
Абылайхан даңғылы тақ 1-39, жұп 2-74 үйлердің аралығы, А.Воронков көшесі 1-68 үйлердің аралығы, Ю.Гагарин көшесі тақ 1-27, жұп 4-28 үйлердің аралығы, Р.Белеуханов көшесі тақ 1-61, жұп 2-88 үйлердің аралығы, Т.Рысқұлов көшесі 1-78 үйлердің аралығы, А.Семушкин көшесі тақ 1-71, жұп 2-72 үйлердің аралығы, В.Чкалов көшесі тақ 1-35, жұп 2-26 үйлердің аралығы, С.Челюскин көшесі тақ 1-73, жұп 2-42 үйлердің аралығы, И.Павлов, А.Панкратов, П.Кобозев, М.Жұмабаев, Ә.Марғұлан, Аққу, Көкжиек, Е.Брусиловский, Қажымұқан, Б.Ерзакович, Әл-Фараби, Н.Гоголь көшелері.
№ 432 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Ю.Гагарин көшесі 121, Абай облысы білім басқармасының Үржар ауданы білім бөлімінің "Абай атындағы орта мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы:
И.Мичурин көшесі 2-43 үйлердің аралығы, С.Сейфуллин көшесі тақ 65-95 үйлердің аралығы, А.Семушкина көшесі тақ 83-167, жұп 88-176 үйлердің аралығы, А.Воронков көшесі тақ 111-209, жұп 102-200 үйлердің аралығы, Р.Белеуханов көшесі тақ 83-219, жұп 116-220 үйлердің аралығы, Ю.Гагарин көшесі тақ 49-121 А, жұп 42-134 үйлердің аралығы, Алдияр, Жалын, Ә.Асфандияров, М.Мәметова, Бұхар-Жырау, М.Лермонтов, У.Барлықбаев көшелері.
№ 433 сайлау учаскесі

промежуток домов 67-79 по нечетной стороне, 92-112 по четной стороне улицы Р.Белеуханова, промежуток домов 41-129 проспекта Абылайхана, промежуток домов 19-45 по нечетной стороне, 32-44 по четной стороне улицы Ю.Гагарина, промежуток домов 40-86 улицы С.Сейфуллина, промежуток домов 1-65 улицы К.Сагырбайулы, промежуток домов 1-55 по нечетной стороне, 2-46 по четной стороне улицы Шынгожа батыра, промежуток домов 71-81 по нечетной стороне, 76-86 по четной стороне улицы А.Семушкина, промежуток домов 69-107 по нечетной стороне, 68-98 по четной стороне улицы Воронкова, улицы Ағайынды Сәбиевтер, В.Комарова, Улытау, Д.Каратаева.
Избирательный участок № 430
Местонахождение: село Урджар, улица С.Сейфуллина 63, Товарищество с ограниченной ответсвенностью "Бексултан оқу орталығы".
Границы: село Урджар:
промежуток домов 1-61 по нечетной стороне, 2-38 по четной стороне улицы С.Сейфуллина, промежуток домов 75-153 по улице С.Челюскина, промежуток домов 39-103 по улице В.Чкалова, улицы Р.Турганбаева, З.Оспанова, Жидебай, Междуречная, О.Кебиспаева, Г.Титова, М.Ауезова, В.Белинского, Казыбек би, Үржарға 80 жыл, Жобалык, Северная.
Избирательный участок № 431
Местонахождение: село Урджар, улица А.Панкратова 14, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Б.Момышулы" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Урджар:
промежуток домов 1-39 по нечетной стороне, 2-74 по четной стороне проспекта Абылайхана, промежуток домов 1-68 по улице А.Воронкова, промежуток домов 1-27 по нечтной стороне, 4-28 по четной стороне улицы Ю.Гагарина, промежуток домов 1-61 по нечетной стороне, 2-88 по четной стороне улицы Р.Белеуханова, промежуток домов 1-78 улицы Т.Рыскулова, промежуток домов 1-71 по нечетной стороне, 2-72 по четной стороне улицы А.Семушкина, промежуток домов 1-35 по нечетной стороне, 2-26 по четной стороне улицы В.Чкалова, промежуток домов 1-73 по нечетной стороне, 2-42 по четной стороне улицы С.Челюскина, улицы И.Павлова, А.Панкратова, П.Кобозева, М.Жумабаева, А.Маргулана, Акку, Кокжиек, Е.Брусиловского, Кажимукана, Б.Ерзаковича, Аль-Фараби, Н.Гоголя.
Избирательный участок № 432
Местонахождение: село Урджар, улица Ю.Гагарина 121, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Абая" отдела образования Урджарского района управления образования области Абай.
Границы: село Урджар:
промежуток домов 2-43 по улице И.Мичурина, промежуток домов 65-95 по нечетной стороне улицы С.Сейфуллина, промежуток домов 83-167 по нечетной стороне, промежуток домов 88-176 по четной стороне улицы А.Семушкина, промежуток домов 111-209 по нечетной стороне, 102-200 по четной стороне улицы А.Воронкова, промежуток домов 83-219 по нечтной стороне, 116-220 по четной стороне улицы Р.Белеуханова, промежуток домов 49-121 А по нечетной стороне, 42-134 по четной стороне улицы Ю.Гагарина, улицы Алдияр, Жалын, А.Асфандиярова, М.Маметовой, Бухар-Жырау, М.Лермонтова, У.Барлыкбаева.
Избирательный участок № 433

Орналасқан жері: Үржар ауылы, Ә.Олжаев көшесі 1, "Қазпошта" акционерлік қоғамы филиалының Үржар аудандық пошта байланыс торабының Үржар ауылдық 3 пошта байланыс бөлімшесі.
Шекаралары: Үржар ауылы:
Абай көшесі 116-183 үйлердің аралығы, Қабанбай батыр көшесі 118-183 үйлердің аралығы, Зейнолла Сәнік көшесі жұп 116-222 үйлердің аралығы, Ы.Алтынсарин, Ә.Әлпішев, Р.Мұқышев, Ә.Олжаев, Б.Сандыбаев, Бөгенбай батыр, М.Горький, Б.Акылжанов, Сарсеков көшелері.
№ 434 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы 128, Жедел басқару құқығындағы Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Үржар ауылы:
Қабанбай батыр көшесі 1-55 үйлердің аралығы, Зейнолла Сәнік көшесі тақ 1-183, жұп 80-114 үйлердің аралығы, Есіл көшесі 2-31 үйлердің аралығы, Ш.Құдайбердиев көшесі 2-99 үйлердің аралығы, Абай көшесі 1-56 үйлердің аралығы, Абылайхан даңғылы 130-132 үйлердің аралығы, Т. Рысқұлов көшесі 26-100 үйлердің аралығы, О.Жандосов көшесі тақ 3-61 үйлердің аралығы, Шыңқожа батыр көшесі 57-89 үйлердің аралығы, С.Сейфуллин көшесі 90-123 А үйлердің аралығы, С.Құрманғазы көшесі 65-104 үйлердің аралығы, З.Космодемьянская, Н.Борцов, З.Ғабитов, Ж.Жұмаділов, Алтайская, Жамбыл, Х.Мұхаметкаримов, А.Пушкин, Т.Айғожин, Некрасов, Мамыр, Қ.Игенбаев көшелері.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау Үржар ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі
А. Башимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Үржар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы

Местонахождение: село Урджар, улица А.Олжаева 1, Урджарское сельское отделение почтовой связи 3 Урджарского районного почтового узла связи филиала Акционерного общества "Казпочта".
Границы: село Урджар:
промежуток домов 116-183 по улице Абая, промежуток домов 118-183 по улице Кабанбай батыра, промежуток домов 116-222 по четной стороне улицы Зейнолла Саник, улицы Ы.Алтынсарина, А.Алпишева, Р.Мукышева, А.Олжаева, Б.Сандыбаева, Богенбай батыра, М.Горького, Б.Акылжанов, Сарсекова.
Избирательный участок № 434
Местонахождение: село Урджар, проспект Абылайхана 128, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" на праве оперативного управления акимата Урджарского района.
Границы: село Урджар:
промежуток домов 1-55 по улице Кабанбай батыра, промежуток домов 1-183 по нечетной стороне, 80-114 по четной стороне улицы Зейнолла Саник, промежуток домов 2-31 по улице Есил, промежуток домов 2-99 по улице Ш.Кудайбердиева, промежуток домов 1-56 по улице Абая, промежуток домов 130-132 проспекта Абылайхана, промежуток домов 26-100 по улице Т.Рыскулова, промежуток домов 3-61 по нечетной стороне улицы О.Жандосова, промежуток домов 57-89 по улице Шынкожа батыра, промежуток домов 90-123 А по улице С.Сейфуллина, промежуток домов 65-104 по улице С.Курмангазы, улицы З.Космодемьянской, Н.Борцова, З.Габитова, Ж.Жумадилова, Алтайская, Джамбула, Х.Мухаметкаримова, А.Пушкина, Т.Айгожина, Некрасова, Мамыра, К.Игенбаева.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Урджарского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечений десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района
А. Башимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Урджарская районная
территориальная избирательная комиссия