"Жамбыл облысында тұрақты тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына, амбулаториялық емделу кезінде қосымша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, мамандандырылған емдік өнімдер мен медициналық бұйымдарды беру туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 19-12 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 22-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 наурызда № 5265-08 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысында тұрақты тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына, амбулаториялық емделу кезінде қосымша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, мамандандырылған емдік өнімдер мен медициналық бұйымдарды беру туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 19-12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28970 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық мәслихаты төрағасының
міндетін атқарушы М. ШАЛКАРБЕКОВ

О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 29 июля 2022 года № 19-12 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Республики Казахстан, постоянно проживающим в Жамбылской области при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2025 года № 22-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 20 марта 2025 года № 5248-08
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 29 июля 2022 года № 19-12 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Республики Казахстан, постоянно проживающим в Жамбылской области при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28970).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанностипредседателя
Жамбылского областного маслихата М. ШАЛКАРБЕКОВ