Т. Рысқұлов ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы "Т.Рысқұлов ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 47-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 32-25 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 7 сәуірде № 5268-08 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Т.Рысқұлов ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Т.Рысқұлов ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 47-5 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4391 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Е. Абуталипов

О признании утратившим силу решения маслихата района Т. Рыскулова от 30 октября 2019 года № 47-5 "О повышении ставки налога на неиспользуемые сельскохозяйственные земли сельскохозяйственного назначения района Т. Рыскулова"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 31 марта 2025 года № 32-25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 7 апреля 2025 года № 5268-08
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Т.Рыскулова от 30 октября 2019 года № 47-5 "О повышение базовых ставок земельного налога и ставок единного земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения района Т. Рыскулова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4391).
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Е. Абуталипов