Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 1 тамыздағы № 17/152 "Ұлытау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін көтеру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы № 24/236 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 4 наурызда № 179-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 1 тамыздағы № 17/152 "Ұлытау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін көтеру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №139-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

О признании утратившим силу решения маслихата области Ұлытау от 1 августа 2024 года № 17/152 "О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Ұлытау"
Решение маслихата области Ұлытау от 28 февраля 2025 года № 24/236. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 4 марта 2025 года № 179-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата области Ұлытау от 1 августа 2024 года №17/152 "О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Ұлытау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 139-20).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов