Об установлении границ санитарных зон содержания животных на территории области Ұлытау
Решение маслихата области Ұлытау от 21 апреля 2025 года № 25/246. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 23 апреля 2025 года № 193-20
В соответствии с пунктом 2-4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О ветеринарии", маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Установить границы санитарных зон содержания животных на территории области Ұлытау согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение к решению
маслихата области
Ұлытау
от 21 апреля 2025 года
№ 25/246
Границы санитарных зон содержания животных на территории области Ұлытау
1. По городу Жезказган:
I зона:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 91, 92, 93, 94, 95 кварталы, 7, 8 микрорайоны, микрорайон Богенбай батыра (бывший Пристанционный), микрорайон Бекболатсай, микрорайон Қостанкелді, микрорайон Кенесары-хана, Западный жилой район.
II зона:
микрорайон Кабанбай батыра (бывший Геологический), поселок Аварийный, 1 аул, 2 аул, 3 аул.
III зона:
потребительский кооператив "Спутник", потребительский кооператив "Автомобилист", потребительский кооператив "Здравница", потребительский кооператив "Энергетик", потребительский кооператив "Водник", потребительский кооператив "Дачник".
IV зона:
от юго-восточной границы города в сторону села Талап и от юго-западной границы города в сторону реки Жезды.
2. По городу Сатпаев:
I зона:
1, 2, 3, 4, 5, 7 микрорайоны, микрорайон "Нұрлы Мекен", 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 15в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 57, 58 кварталы.
II зона:
от пересечения улиц Кусаинова и Ердена до пересечения улиц Калмаганбетова и Ердена (правая сторона).
III зона:
микрорайон "Байқоңыс", 57, 58, 66, 67, 72, 73, 74 кварталы.
IV зона:
от улицы Бокина в сторону дачных участков, от пересечения улиц Абдирова и Ердена в сторону села Сатпаев.
3. По городу Каражал:
I зона:
улицы Абая, Битабара, Дукенова, Макатаева, Рыскулбекова, 24 квартал.
II зона:
микрорайон Строителей.
III зона:
микрорайон Станционный, улица Степная.
IV зона:
территория микрорайона Актай.
3.1. По поселку Жайрем:
I зона:
улицы Даулетбаева, Молдагуловой, Шынтуринова.
II зона:
от улицы Молдагуловой до улицы Заводской и от улицы Металлургов до улицы Луговая.
III зона:
районы Достық, Игілік, Ынтымақ.
IV зона:
территория геолого-разведочной экспедиции.

Ұлытау облысының аумағында жануарлар асыраудың санитариялық аймақтарының шекараларын белгілеу туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 21 сәуірдегі № 25/246 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 23 сәуірде № 193-20 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-4 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұлытау облысының аумағында жануарлар асыраудың санитариялық аймақтарының шекаралары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ұлытау облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 21
сәуірдегі
№ 25/246
шешіміне қосымша
Ұлытау облысының аумағында жануарлар асыраудың санитариялық аймақтарының шекаралары
1. Жезқазған қаласы бойынша:
I аймақ:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 91, 92, 93, 94, 95 орамдары, 7, 8 шағын аудандары, Бөгенбай батыр шағын ауданы (бұрынғы Пристанционный), Бекболатсай шағын ауданы, Қостанкелді шағын ауданы, Кенесары-хан шағын ауданы, Батыс тұрғын ауданы.
II аймақ:
Қабанбай батыр шағын ауданы (бұрынғы Геологический), Аварийный кенті, 1-ауыл, 2-ауыл, 3-ауыл.
III аймақ:
"Спутник" тұтынушылар кооперативі, "Автомобилист" тұтынушылар кооперативі, "Здравница" тұтынушылар кооперативі, "Энергетик" тұтынушылар кооперативі, "Водник" тұтынушылар кооперативі, "Дачник" тұтынушылар кооперативі.
IV аймақ:
Қаланың оңтүстік-шығыс шекарасынан Талап ауылы жаққа және қаланың оңтүстік-батыс шекарасынан Жезді өзені жаққа.
2. Сәтбаев қаласы бойынша:
I аймақ:
1, 2, 3, 4, 5, 7 шағын аудандары, "Нұрлы Мекен" шағын ауданы, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 15в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 57, 58 орамдары.
II аймақ:
Кұсайынов және Ерден көшелерінің қиылысынан Қалмағанбетов және Ерден көшелерінің қиылысына дейін (оң жағы).
III аймақ:
"Байқоңыс" шағын ауданы, 57, 58, 66, 67, 72, 73, 74 орамдары.
IV аймақ:
Бокин көшесінен саяжай учаскелеріне дейін, Әбдіров және Ерден көшелерінің қиылысынан Сәтбаев ауылы жаққа.
3. Қаражал қаласы бойынша:
I аймақ:
Абай, Битабар, Дүкенов, Мақатаев, Рысқұлбеков көшелері, 24 орам.
II аймақ:
Құрылысшылар шағын ауданы.
III аймақ:
Станционный шағын ауданы, Степная көшесі.
IV аймақ:
Ақтай шағын ауданының аймағы.
3.1. Жайрем кенті бойынша:
I аймақ:
Дәулетбаев, Молдағұлова, Шынтуринов көшелері.
II аймақ:
Молдағұлова көшесінен Заводской көшесіне дейін және Металлург көшесінен Луговая көшесіне дейін.
III аймақ:
Достық, Игілік, Ынтымақ аудандары.
IV аймақ:
Кен-барлау экспедициясының аймағы.