Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 11-66 "Жетісу облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2025 жылғы 2 мамырдағы № 27-169 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 8 мамырда № 309-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 11-66 "Жетісу облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №190231 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Тойлыбаева

О признании утратившим силу решения маслихата области Жетісу от 15 декабря 2023 года № 11-66 "О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Жетісу"
Решение маслихата области Жетісу от 2 мая 2025 года № 27-169. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 8 мая 2025 года № 309-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата области Жетісу от 15 декабря 2023 года № 11-66 "О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по области Жетісу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №190231).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Тойлыбаева