Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 сәуірдегі "Алакөл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 27-1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 8 сәуірдегі № 27-1 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 11 сәуірде № 297-19 болып тіркелді
Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 сәуірдегі "Алакөл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 27-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 195308 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Алакөл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихат төрағасы Д. Каримов

О внесении изменения в решение Алакольского районного маслихата от 3 апреля 2024 года № 27-1 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Алакольском районе"
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 8 апреля 2025 года № 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 11 апреля 2025 года № 297-19
Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 3 апреля 2024 года № 27-1 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Алакольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 195308) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Алакольском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алакольского районного маслихата Д. Каримов