Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі "Панфилов ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 8-21-96 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 сәуірдегі № 8-41-180 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 24 сәуірде № 302-19 болып тіркелді
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі "Панфилов ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 8-21-96 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 195876 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Панфилов ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының төрағасы Е. Шокпаров

О внесении изменения в решение Панфиловского районного маслихата от 12 апреля 2024 года № 8-21-96 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Панфиловском районе"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 21 апреля 2025 года № 8-41-180. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 24 апреля 2025 года № 302-19
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 12 апреля 2024 года № 8-21-96 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Панфиловском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 195876) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Панфиловском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Панфиловского районного маслихата Е. Шокпаров