Сарқан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі "Сарқан ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 23-96 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 сәуірдегі № 39-157 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 9 сәуірде № 291-19 болып тіркелді
Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі "Сарқан ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 23-96 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 195892 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Сарқан ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков

О внесении изменения в решение Сарканского районного маслихата от 16 апреля 2024 года № 23-96 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Сарканском районе"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 7 апреля 2025 года № 39-157. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 9 апреля 2025 года № 291-19
Сарканского районного маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 16 апреля 2024 года № 23-96 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Сарканском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 195892) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Сарканском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков