Қарағанды облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 31 қаңтардағы № 05/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 4 ақпанда № 6707-09 болып тіркелді
Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп
және құрылыс министрлігі
Геология комитетінің "Орталыққазжерқойнауы"
Орталық Қазақстан өңіраралық
геология департаменті
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің Қарағанды
облысы бойынша экология
департаменті
Қарағанды облысы әкімдігінің

Об определении территории для старательства по Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 31 января 2025 года № 05/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 февраля 2025 года № 6707-09
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства по Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ "Центрально-Казахстанский
межрегиональный департамент
геологии Комитета геологии
Министерства промышленности и
строительства Республики Казахстан "Центрказнедра"
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ "Департамент экологии по
Карагандинской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан"
Приложение
к постановлению
Акимата Карагандинской области