Қарағанды облысының жалпыға ортақ пайдаланылатын облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 19 ақпандағы № 10/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 27 ақпанда № 6723-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Автомобиль жолдары туралы" заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 28/06 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3788 болып тіркелген);
2) "Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстері мен атауларын бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 28/07 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3795 болып тіркелген).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Көлік министрлігінің
Автомобиль жолдары комитеті
Қарағанды облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 19 февраля 2025 года № 10/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 февраля 2025 года № 6723-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об автомобильных дорогах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования областного значения Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Карагандинской области от 19 апреля 2016 года № 28/06 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3788);
2) постановление акимата Карагандинской области от 19 апреля 2016 года № 28/07 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3795).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
СОГЛАСОВАНО
Комитет автомобильных дорог
Министерства транспорта
Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Акимата Карагандинской области