Теміртау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 47/4 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 16 сәуірдегі № 15/37 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 18 сәуірде № 6756-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 47/4 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4047 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қаласының әкімі Г. Ашимов

О признании утратившим силу постановления акимата города Темиртау от 24 ноября 2016 года № 47/4 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества"
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 16 апреля 2025 года № 15/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 апреля 2025 года № 6756-09
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 24 ноября 2016 года № 47/4 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4047).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау Г. Ашимов