Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 26/01 "Қалалық қатынаста жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильдік тасымалдауға арналған тарифті белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 18 наурыздағы № 16/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 19 наурызда № 6737-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 26/01 "Қалалық қатынаста жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильдік тасымалдауға арналған тарифті белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3926 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов

О признании утратившим силу постановления акимата Абайского района от 18 июля 2016 года № 26/01 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 18 марта 2025 года № 16/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 марта 2025 года № 6737-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 18 июля 2016 года № 26/01 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3926).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов