Бұқар жырау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 наурыздағы № 6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 7 наурызда № 6730-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Бұқар жырау ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы 29 сессиясының № 4 "Бұқар жырау ауданының жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2820 болып тіркелген) шешімі;
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 9 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы 29 сессиясының № 4 "Бұқар жырау ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Әли

О признании утратившими силу некоторых решений Бухар-Жырауского районного маслихата
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 5 марта 2025 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 марта 2025 года № 6730-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
решение 29 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 31 октября 2014 года № 4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2820);
решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29 сентября 2022 года № 9 "О внесении изменений в решение 29 сессии Бухар-Жырауского маслихата от 31 октября 2014 года № 4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Бухар-Жырауского района".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Әли