"Приозерск қаласы әкімінің аппараты және жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидасын бекіту туралы" Приозерск қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 10/30 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 11 наурыздағы № 8/37 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 наурызда № 6733-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Приозерск қаласы әкімінің аппараты және жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидасын бекіту туралы" Приозерск қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 наурыздағы №10/30 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6254 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Приозерск қаласының әкімі М. Ахметов

О признании утратившим силу постановления акимата города Приозерск от 16 марта 2021 года № 10/30 "Об утверждении правил применения поощрений государственных служащих аппарата акима и местных исполнительных органов города Приозерск"
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 11 марта 2025 года № 8/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 марта 2025 года № 6733-09
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 16 марта 2021 года №10/30 "Об утверждении правил применения поощрений государственных служащих аппарата акима и местных исполнительных органов города Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6254).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Приозерск М. Ахметов