Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 209 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 31 наурызда № 10409-10 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 73, 74 - жолдармен толықтырылсын:
"
73
Маршрут № 1 "Боровское - Первомайское - Боровское)" (ауылдық (Меңдіқара ауданының Боровское ауылы))
74
Маршрут № 2 "ОАА - Ескі санаторий" (ауылдық (Меңдіқара ауданының Боровское ауылы))
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов

О внесении дополнений в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 27 марта 2025 года № 209. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 31 марта 2025 года № 10409-10
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 2 февраля 2018 года № 229 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:
Перечень социально значимых сообщений дополнить строками, порядковый номер 73, 74 следующего содержания:
"
73
Маршрут № 1 "Боровское - Первомайское – Боровское" (внутрирайонное (Мендыкаринский район))
74
Маршрут № 2 "ЦРБ – Старый санаторий" (сельское (село Боровское Мендыкаринского района))
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов