Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 221 "Қостанай облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 мамырдағы № 122 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 8 мамырда № 10464-10 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" 2021 жылғы 4 мамырдағы № 221 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9897 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қостанай облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлер 36-3, 46-2, 53-1, 53-2-жолдарымен толықтырылсын:
"
36-3
"Сужарған" оқшау су құбыры
";
"
46-2
"Новотроицк" оқшау су құбыры
";
"
53-1
"Садчиков" оқшау су құбыры
53-2
"Надеждин" оқшау су құбыры
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов

О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 4 мая 2021 года № 221 "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 6 мая 2025 года № 122. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 8 мая 2025 года № 10464-10
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Костанайской области" от 4 мая 2021 года № 221 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9897) следующие дополнения:
перечень особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Костанайской области, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 36-3, 46-2, 53-1, 53-2, следующего содержания:
"
36-3
Локальный водопровод "Сужарган"
";
"
46-2
Локальный водопровод "Новотроицкое"
";
"
53-1
Локальный водопровод "Садчиковка"
53-2
Локальный водопровод "Надеждинка"
".
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов