Мәслихаттың 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 166 "Сарыкөл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 14 ақпандағы № 272 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 ақпанда № 10387-10 болып тіркелді
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 166 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10184-10 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешім қосымшасының 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенiмхатқа, заңдарға, сот шешiмiне не әкiмшiлiк құжатқа негiзделген өкiлi) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін тоқсанына бір рет Қағидаларға сәйкес "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы жүгінеді.
"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі Қағидалардың 2-қосымшасында көрсетілген.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Абжамалов

О внесении изменения в решение маслихата от 18 апреля 2024 года № 166 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Сарыкольском районе"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 14 февраля 2025 года № 272. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 24 февраля 2025 года № 10387-10
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Сарыкольском районе" от 18 апреля 2024 года № 166 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10184-10) следующее изменение:
пункт 6 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"6. Услугополучатель (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обращается за назначением жилищной помощи один раз в квартал в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или веб-портал "электронного правительства", согласно Правилам.
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Назначение жилищной помощи" предусмотрен в приложении 2 к Правилам.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов