Екібастұз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1010/11 "Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары мен маршруттарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 27 наурыздағы № 292/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 31 наурызда № 7648-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1010/11 "Екібастұз қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары мен маршруттарын айқындау және бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7431-14 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 27 наурыздағы
№ 292/3 қаулысына
1-қосымша
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 30 қарашадағы
№ 1010/11 қаулысына
1-қосымша
Екібастұз қаласының аумағында стационарлық
емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан жері
Алып жатқан ауданы (шаршы метр)
Жақын маңдағы инфрақұрылым (ұқсас нысандар тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану нысандары)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жылдар)
1
Кеншілер көшесі
(Кеншілер көшесіндегі

О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 30 ноября 2023 года № 1010/11 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 27 марта 2025 года № 292/3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 31 марта 2025 года № 7648-14
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории города Экибастуза" от 30 ноября 2023 года № 1010/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7431-14) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", Правилами внутренней торговли, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 27 марта 2025 года № 292/3
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза от 30 ноября
2023 года № 1010/11
Места размещения нестационарных торговых
объектов на территории города Экибастуза
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Ближайшая инфраструктура (аналогичные объекты, торговые объекты, где реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера
деятельности
Период осуществления торговой деятельности
(лет)
1
Улица Кеншілер