Павлодар облысы Ақтоғай ауданының елді мекендерінде жер телімдер үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 ақпандағы № 179/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 ақпанда № 7637-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 11-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1-7-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының елді мекендерінде жер телімдер үшін төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының "Павлодар облысы Ақтоғай ауданының елді мекендерінде жер телімдер үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 шілдедегі № 199/45 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4634 болып тіркелді) шешімі күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 ақпандағы
№ 179/29 шешіміне
1-қосымша
Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне
бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін
айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу СҰЛБАСЫ
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 ақпандағы
№ 179/29 шешіміне
2-қосымша
Ақтоғай ауданы Ақжол ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне
бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін
айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу СҰЛБАСЫ
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 ақпандағы
№ 179/29 шешіміне
3-қосымша
Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі елді мекендерінің
жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету
коэффициентерін айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу СҰЛБАСЫ
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 ақпандағы
№ 179/29 шешіміне
4-қосымша
Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне
бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін
айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу СҰЛБАСЫ
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 ақпандағы
№ 179/29 шешіміне
5-қосымша
Ақтоғай ауданы Қараоба ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне
бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін
айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу СҰЛБАСЫ
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 ақпандағы
№ 179/29 шешіміне
6-қосымша
Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне
бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін
айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу СҰЛБАСЫ
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 ақпандағы
№ 179/29 шешіміне
7-қосымша
Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне
бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін
айқындаумен жерлерді аймақтарға бөлу СҰЛБАСЫ
Павлодар облысы Ақтоғай
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 ақпандағы
№ 179/29 шешіміне
8-қосымша
Павлодар облысы Ақтоғай ауданының елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер
телімдер үшін төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Түзету
коэффициенттері
Есептік кадастрық кварталдардың тізбесі
Ақтоғай ауылдық округі
I
1,5

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Актогайского района Павлодарской области
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 6 февраля 2025 года № 179/29. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 17 февраля 2025 года № 7637-14
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон в населенных пунктах Актогайского района Павлодарской области согласно приложениям 1-7 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Актогайского района Павлодарской области согласно приложению 8 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Актогайского района Павлодарской области" от 24 июля 2015 года № 199/45 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4634).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Актогайского района.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 6
февраля 2025 года № 179/29
С Х Е М А зонирования земель с установлением границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Актогайского сельского округа Актогайского района
Приложение 2
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 6
февраля 2025 года № 179/29
С Х Е М А зонирования земель с установлением границ оценочных
зон и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
сельского округа Ақжол Актогайского района
Приложение 3
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 6
февраля 2025 года № 179/29
С Х Е М А зонирования земель с установлением границ оценочных
зон и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Жалаулинского сельского округа Актогайского района
Приложение 4
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 6
февраля 2025 года № 179/29
С Х Е М А зонирования земель с установлением границ оценочных
зон и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Жолболдинского сельского округа Актогайского района
Приложение 5
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 6
февраля 2025 года № 179/29
С Х Е М А зонирования земель с установлением границ оценочных
зон и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Караобинского сельского округа Актогайского района
Приложение 6
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 6
февраля 2025 года № 179/29
С Х Е М А зонирования земель с установлением границ оценочных
зон и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Кожамжарского сельского округа Актогайского района
Приложение 7
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 6
февраля 2025 года № 179/29
С Х Е М А зонирования земель с установлением границ оценочных
зон и поправочных коэффициентов на земли населенных пунктов
Муткеновского сельского округа Актогайского района
Приложение 8
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области от 6
февраля 2025 года № 179/29
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в
населенных пунктах Актогайского района Павлодарской области
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
Перечень учетных кадастровых кварталов
Актогайский сельский округ
I
1,5