Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2025 жылғы 5 мамырдағы № 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет Департаментінде 2025 жылғы 12 мамырда № 1809-02 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1539 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасында:
1) №448, 474 сайлау учаскелерінің орталықтары осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) №421, 422, 423, 424, 427, 450, 451, 452, 453, 456, 607, 644 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
3) осы шешімнің № 3 қосымшасына сәйкес жаңадан ашылған № 670, 671, 672 сайлау учаскелерімен толықтырылсын;
2. "Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жариялағаннан кейін Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысы А.Б. Сайдельдаевке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Б. АКЖАРОВ
2025 жылғы 5 мамырдағы № 01
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы әкімінің
шешіміне 1 қосымша
№ 448 сайлау учаскесі
Орталығы: "Зу-Зу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Боралдай көшесі, 39;
№ 474 сайлау учаскесі
Орталығы: "№145 сөйлеу тілінде күрделі бұзылыстар бар балаларға арналған арнайы бөбекжай" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сейфуллин даңғылы, 188а.
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы әкімінің
шешіміне 2 қосымша
№ 421 сайлау учаскесі
Орталығы: "№31 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Гете көшесі, 261.
Шекарасы: Сүйінбай даңғылынан Хмельницкий көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Майлин көшесіне дейін; Майлин көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Писарев көшесіне дейін; Писарев көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Тәжібаев көшесіне дейін; Тәжібаев көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Элеватор көшесіне дейін; Элеватор көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Қарасу өзенінің арнасына дейін; Кіші Қарасу өзенінің арнасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Сүйінбай даңғылындағы 263/21 үйінің солтүстік шекарасына дейін; Сүйінбай даңғылы 263/21, 263/20, 263/18 үйлерінің солтүстік шекарасымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылының бойымен Хмельницкий көшесінің оңтүстігіне (шығыс жағы) қарай.
№ 422 сайлау учаскесі

О внесении изменений и дополнений в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 5 мая 2025 года № 01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 мая 2025 года № 1809-02
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1539) следующие изменения и дополнения:
в приложении №1:
1) изменить наименования центров избирательных участков №448, 474 согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) изменить границы избирательных участков №421, 422, 423, 424, 427, 450, 451, 452, 453, 456, 607, 644 согласно приложению 2 к настоящему решению;
3) дополнить вновь образованными избирательными участками №670, 671, 672 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Турксибского района города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата акима Турксибского района города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Б. АКЖАРОВ
Приложение 1
к решению акима Турксибского
района города Алматы
Избирательный участок № 448
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Зу-Зу", улица Бурундайская, 39.
Избирательный участок № 474
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Специальный ясли-сад для детей с тяжелыми нарушениями речи №145", проспект Сейфуллина, 188а.
Приложение 2
к решению акима
Турксибского района
города Алматы
Избирательный участок №421
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 31", улица Гете, 261
В границах: от проспекта Суюнбая по улице Хмельницкого на восток (северная сторона) до улицы Майлина; по улице Майлина на северо-восток (северо-западная сторона) до улицы Писарева; по улице Писарева на запад (южная сторона) до улицы Тажибаева; по улице Тажибаева на север (западная сторона) до улицы Элеваторская; по улице Элеваторская на запад (южная сторона) до русла реки Киши Карасу; по руслу реки Киши Карасу на север (западная сторона) до северной границы дома 263/21 проспекта Суюнбая; по северной границе домов 263/21, 263/20, 263/18 проспекта Суюнбая на запад (южная сторона) до проспекта Суюнбая; по проспекту Суюнбая на юг (восточная сторона) улицы Хмельницкого.
Избирательный участок № 422

Орталығы: "№ 32 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Монтажная көшесі, 33.
Шекарасы: Физули көшесінен Писарев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қарасу 7 өзенінің арнасына дейін; Қарасу 7 өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Монтажная көшесіне дейін; Монтажная көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Захаров көшесіне дейін; Захаров көшесімен солтүстікке қарай (батыс жағы) Монтажная көшесінің 27А, 27, 29, 31 үйлерінің шекараларын қоса алғанда, Бекмаханов көшесіне дейін, Майлин көшесінің 215Б үйінің шекарасын қоспағанда; Бекмаханов көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Майлин көшесіне дейін; Майлин көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Физули көшесіне дейін; Физули көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Писарев көшесіне дейін.
№ 423 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 170 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Магнитный көшесі, 31.
Шекарасы: Гете көшесінен Бекмаханов көшесімен шығысқа (оңтүстік жағы) Майлин көшесіне дейін; Майлин көшесімен оңтүстікке (батыс жағы) Физули көшесіне дейін; Физули көшесімен оңтүстікке (батыс жағы) Писарев көшесіне дейін; Писарев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Тәжібаев көшесіне дейін; Тәжібаев көшесімен солтүстікке (шығыс жағы) Элеватор көшесіне дейін; Элеватор көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Қарасу өзенінің арнасына дейін; Кіші Қарасу өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Щелковская көшесінің 32 үйіне дейін; Щелковская көшесіндегі 32 үйдің оңтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Щелковская көшесіндегі 1 үйдің батыс шекарасына дейін; Щелковская көшесі 1 үй аумағының батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сүйінбай даңғылы 287 үй аумағының батыс шекарасымен солтүстікке қарай Сүйінбай даңғылы 287 үй аумағының батыс шекарасы бойымен (шығыс жағы) Сүйінбай даңғылы 351 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Сүйінбай даңғылы 351 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылымен солтүстікке қарай (Шығыс стортна) Гете көшесінің тұсына дейін; Гете көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бекмаханов көшесіне дейін.
№ 424 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 89 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Поддубный көшесі, 155.
Шекаралары: Бекмаханов көшесінен Майлин көшесімен солтүстік-шығысқа (оңтүстік-шығыс жағы) Бұқтырма көшесіне дейін; Бұқтырма көшесімен оңтүстік-шығысқа (оңтүстік-батыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке (батыс жағы) Майлин көшесі 234 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; Майлин көшесі 234 үйдің оңтүстік шекарасынмен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қарасу 7 өзенінің арнасына дейін; Қарасу 7 өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Монтажная көшесіне дейін; Монтажная көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Монтажная көшесі 27Б үйдің батыс шекарасына дейін; Монтажная көшесі, 27Б, 29А үйлердің батыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Монтажная көшесі, 33 үйдің оңтүстік шекарасына дейін; Монтажная көшесі 33 үйдің оңтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Захаров көшесіне дейін; Захаров көшесімен солтүстікке (шығыс жағы) Бекмаханов көшесіне дейін Майлин көшесі, 215Б үйдің шекарасын қоса алғанда.
№ 427 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 32", улица Монтажная, 33
В границах: от улицы Физули по улице Писарева на запад (северная сторона) до русла реки Карасу 7; по руслу реки Карасу 7 на север (западная сторона) до улицы Монтажная; по улице Монтажная на запад (южная сторона) до улицы Захарова; по улице Захарова на север (западная сторона) включая границы домов 27А, 27, 29, 31 улицы Монтажная, до улицы Бекмаханова исключая границы дома 215Б улицы Майлина; по улице Бекмаханова на запад (южная сторона) до улицы Майлина; по улице Майлина на юг (восточная сторона) до улицы Физули; по улице Физули на юго-запад (юго-восточная сторона) до улицы Писарева.
Избирательный участок №423
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 170", улица Магнитная, 31
В границах: от улицы Гете по улице Бекмаханова на восток (южная сторона) до улицы Майлина; по улице Майлина на юг (западная сторона) до улицы Физули; по улице Физули на юг (западная сторона) до улицы Писарева; по улице Писарева на запад (северная сторона) до улицы Тажибаева; по улице Тажибаева на север (восточная сторона) до улицы Элеваторская; по улице Элеваторская на запад (северная сторона) до русла реки Киши Карасу; по руслу реки Киши Карасу на север (восточная сторона) до южной территории дома 32 улицы Щелковская; по южной границе дома 32 улицы Щелковская на запад (северная сторона) до западной границы дома 1 улицы Щелковская; по западной границе дома 1 улицы Щелковская на юг (западная сторона) до западной границы дома 287 проспекта Суюнбая; по западной границе территории дома 287 проспекта Суюнбая на север (восточная сторона) до южной границы территории дома 351 проспекта Суюнбая; вдоль южной границы территории дома 351 проспекта Суюнбая на запад (северная сторона) до проспекта Суюнбая; по проспекту Суюнбая на север (восточная сторона) до створа улицы Гете; по улице Гете на восток (южная сторона) до улицы Бекмаханова.
Избирательный участок №424
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 89", улица Поддубного,155
В границах: от улицы Бекмаханова по улице Майлина на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бухтарминская; по улице Бухтарминская на юго-восток (юго-западная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до южной границы дома 234 улицы Майлина; по южной границе дома 234 улицы Майлина на запад (северная сторона) до русла реки Карасу 7; по руслу реки Карасу 7 на север (восточная сторона) до улицы Монтажная; по улице Монтажная на запад (северная сторона) до западной границе дома 27Б улицы Монтажная; по западной границе домов 27Б, 29А улицы Монтажной на север (восточная сторона) до южной границы дома 33 улицы Монтажная; по южной границе дома 33 улицы Монтажная на запад (северная сторона) до улицы Захарова; по улице Захарова на север (восточная сторона) до улицы Бекмаханова, включая границы дома 215Б улицы Майлина.
Избирательный участок №427

Орталығы: "Д. Бабаев атындағы № 115 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Алтай-1" шағынауданы, 28 үй.
Шекарасы: Захаров көшесінен Наманганская көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Поддубный көшесіне дейін; Поддубный көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Новокузнецкая көшесіне дейін; Новокузнецкая көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Майлин көшесіне дейін; Майлин көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бекмаханов көшесіне дейін; Бекмаханов көшесінен Майлин көшесіндегі 77А, 77, 77В үйлер аумағының батыс жағымен және Алтай-1 шағынауданының 29/1 үйінің солтүстік-шығысына (оңтүстік-шығыс жағы) Алтай-1 шағынауданының 11 үй аумағының солтүстік-шығыс шекарасына дейін; Алтай-1 шағынауданының 11, 10, 9, 8, 7 үйлер аумағының оңтүстік-шығысымен солтүстік-шығысқа (оңтүстік-батыс жағы) Захаров көшесіне дейін, Алтай-1 шағынауданының 4 үйінің аумағының шекарасын қоспағанда; Захаров көшесімен солтүстікке (шығыс жағы) Наманганская көшесіне дейін.
№ 450 сайлау учаскесі
Орталығы: "№59 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сауранбаев көшесі, 12а
Шекарасы: Сүйінбай даңғылынан Шолохов көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Ақан сері көшесіне дейін; Ақан сері көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Молдағалиев көшесіне дейін, Молдағалиев көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Станкевич көшесіне дейін, Станкевич көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Аймауытов көшесіне дейін; Аймауытов көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Ганибет көшесіне дейін "№4 перзентхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының аумағын қоспағанда; Ганибет көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Майбороды көшесіне дейін, Майбороды көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Байкал көшесіне дейін; Байкал көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Чкалов көшесіне дейін, Чкалов көшесімен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Шымкент көшесіне дейін; Шымкент көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Разин көшесіне дейін; Разин көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Байкал көшесіне дейін, Байкал көшесімен оңтүстікке қарай (барлық үйлерді қоса алғанда) Стахановская көшесіне дейін, Стахановская көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Сүйінбай даңғылына дейін, Сүйінбай даңғылымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Шолохов көшесіне дейін, Сүйінбай даңғылы, 265, 267, 269, 271, 273 үйлердің аумағын қоса алғанда,
№ 451 сайлау учаскесі
Орталығы: "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы Алматы облыстық мамандандырылған гимназия-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Чернышевский көшесі, 43

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 115 имени Д.Бабаева", микрорайон "Алтай-1", дом 28
В границах: от улицы Захарова по улице Наманганская на восток (южная сторона) до улицы Поддубного; по улице Поддубного на юг (западная сторона) до улицы Новокузнецкая; по улице Новокузнецкая на восток (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Майлина; по улице Майлина на запад (северная сторона) до улицы Бекмаханова; от улицы Бекмаханова вдоль западной стороны территории домов 77А, 77, 77В улицы Майлина и дом 29/1 микрорайона Алтай-1 на северо-восток (юго-восточная сторона) до северо-восточной границы территории дома 11 микрорайона Алтай-1; по северо-восточной границе территории домов 11, 10, 9, 8, 7 микрорайона Алтай-1 на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Захарова, исключая границы территории дома 4 микрорайона Алтай-1; по улице Захарова на север (восточная сторона) до улицы Наманганская.
Избирательный участок №450
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №59", улица Сауранбаева, 12А
В границах: от проспекта Суюнбая по улице Шолохова на запад (южная сторона) до улицы Акан Сери; по улице Акан Сери на юг (восточная сторона) до улицы Молдагалиева, по улице Молдагалиева на восток (северная сторона) до улицы Станкевича, по улице Станкевича на юг (восточная сторона) до улицы Аймауытова; по улице Аймауытова на восток (северная сторона) до улицы Ганибет, исключая территорию Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Родильный дом №4"; по улице Ганибет на юг (восточная сторона) до улицы Майбороды, по улице Майбороды на восток (северная сторона) до улицы Байкальской; по улице Байкальской на юг (восточная сторона) до улицы Чкалова, по улице Чкалова на запад (южная сторона) до улицы Чимкентской; по улице Чимкентской на юг (восточная сторона) до улицы Разина; по улице Разина на восток (северная сторона) до улицы Байкальской, по улице Байкальской на юг (включая все дома) до улицы Стахановской, по улице Стахановской на восток (северная сторона) до проспекта Суюнбая, по проспекту Суюнбая на север (западная сторона) до улицы Шолохова, включая территории домов 265, 267, 269, 271, 273 проспекта Суюнбая.
Избирательный участок №451
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Алматинская областная специализированная гимназия-интернат имени Абая" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области", улица Чернышевского, 43

Шекарасы: Жансүгіров көшесінен Богатырская көшесімен шығысқа (оңтүстік жағы) Словак көшесінің 2/2 үйіне дейін; Словак көшесінің 2/2 үйінің шығыс жағымен оңтүстікке (батыс жағы) Буденный көшесіне дейін; Буденный көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Палладин көшесіне дейін; Палладин көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жансүгіров көшесіне дейін; Жансүгіров көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Богатырская көшесіне дейін.
№ 452 сайлау учаскесі
Орталығы: "№59 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сауранбаев көшесі, 12А
Шекаралары: Лев Толстой көшесінен Лев Толстой көшесінің 2Е үйі аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сүйінбай даңғылына дейін; Сүйінбай даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шолохов көшесіне дейін; Шолохов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Ақан Сері көшесіне дейін; Ақан Сері көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Молдағалиев көшесіне дейін; Молдағалиев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сауранбаев көшесіне дейін; Сауранбаев көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шолохов көшесіне дейін: Шолохов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Лев Толстой көшесіне дейін; Лев Толстой көшесімен солтүстікке (шығыс жағы) Лев Толстой көшесінің 2Е үйінің солтүстік шекарасына дейін.
№ 453 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 83 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шолохов көшесі, 28
Шекарасы: Лев Толстой көшесінен Шолохов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Чехов көшесіне дейін, Чехов көшесімен солтүстікке қарай (Чехов көшесіндегі үйлер аумағының екі жағын қоса алғанда) Тынышпаев көшесіне дейін, Тынышпаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кунгурская көшесіне дейін; Кунгурская көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Станционная көшесіне дейін; Станционная көшесінен шығысқа (оңтүстік жағы) Лев Толстой көшесіне дейін; Лев Толстой көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шолохов көшесіне дейін.
№ 456 сайлау учаскесі
Орталығы: "№6 оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Сейфуллин даңғылы, 13
Шекарасы: Чехов көшесінен Шолохов көшесімен шығысқа (оңтүстік жағы) Сауранбаев көшесіне дейін; Сауранбаев көшесімен оңтүстікке (батыс жағы) Молдағалиев көшесіне дейін; Молдағалиев көшесімен шығысқа (оңтүстік жағы) Лев Толстой көшесіне дейін; Лев Толстой көшесімен оңтүстікке (батыс жағы) Аймауытов көшесіне дейін; Аймауытов көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) Майборода көшесіне дейін; Майборода көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сейфуллин даңғылы 51 үйінің шығыс жағына дейін; Сейфуллин даңғылы 51 үйінің шығыс жағымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Физкультурная көшесіне дейін; Физкультурная көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Чехов көшесіне дейін; Чехов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шолохов көшесіне дейін.
№ 607 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Жансугурова по улице Богатырская на восток (южная сторона) до дома 2/2 улицы Словацкого; по восточной стороне территории дома 2/2 улицы Словацкая на юг (западная сторона) до улицы Буденного; по улице Буденного на восток (южная сторона) до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина на юг (западная сторона) до улицы Палладина; по улице Палладина на запад (северная сторона) до улицы Жансугурова; по улице Жансугурова на север (восточная сторона) до улицы Богатырская.
Избирательный участок №452
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №59", улица Сауранбаева, 12А
В границах: от улицы Льва Толстого вдоль северной границы территории дома 2Е улицы Льва Толстого на восток (южная сторона) до проспекта Суюнбая; по проспекту Суюнбая на юг (западная сторона) до улицы Шолохова; по улице Шолохова на запад (северная сторона) до улицы Акан Сери; по улице Акан Сери на юг (западная сторона) до улицы Молдагалиева; по улице Молдагалиева на запад (северная сторона) до улицы Сауранбаева; по улице Сауранбаева на север (восточная сторона) до улицы Шолохова: по улице Шолохова на восток (южная сторона) до улицы Льва Толстого; по улице Льва Толстого на север (восточная сторона) до северной границы территории дома 2Е улицы Льва Толстого.
Избирательный участок №453
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 83", улица Шолохова, 28
В границах: от улицы Льва Толстого по улице Шолохова на запад (северная сторона) до улицы Чехова, по улице Чехова на север (включая обе стороны территории домов улицы Чехова) до улицы Тынышпаева, по улице Тынышпаева на запад (северная сторона) до улицы Кунгурской; по улице Кунгурской на север (восточная сторона) до улицы Станционной; по улице Станционной на восток (южная сторона) до улицы Льва Толстого; по улице Льва Толстого на юг (западная сторона) до улицы Шолохова.
Избирательный участок №456
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников №6", проспект Сейфуллина, 13
В границах: от улицы Чехова по улице Шолохова на восток (южная сторона) до улицы Сауранбаева; по улице Сауранбаева на юг (западная сторона) до улицы Молдагалиева; по улице Молдагалиева на восток (южная сторона) до улицы Льва Толстого; по улице Льва Толстого на юг (западная сторона) до улицы Аймауытова; по улице Аймауытова на запад (северная сторона) до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина на юг (западная сторона) до улицы Майбороды; по улице Майбороды на запад (северная сторона) до восточной стороны территории дома 51 проспекта Сейфуллина; вдоль восточной стороны территории дома 51 проспекта Сейфуллина на север (восточная сторона) до улицы Физкультурная; по улице Физкультурная на восток (южная сторона) до улицы Чехова; по улице Чехова на север (восточная сторона) до улицы Шолохова.
Избирательный участок №607

Орталығы: "№211 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қайрат" шағынауданы, 19-шы көше, 20/2 үй.
Шекарасы: Тараз көшесіндегі 58 үй аумағының шекарасынан солтүстікке (шығыс жағы) Қайрат шағынауданының 17 көшесінің 27 үйінің аумағының солтүстік шекарасына дейін; 17 көшедегі 27 үйінің аумағының солтүстік шекарасымен оңтүстік-шығысқа (оңтүстік-батыс жағы) Құлжа трактісіне дейін; Құлжа трактімен оңтүстік-батысқа (солтүстік-батысқа қарай) Қайрат шағынауданының 182 үйінің батыс шекарасына дейін; батыс жағымен одан әрі Қайрат шағынауданының 182 үйінің (Қайрат шағынауданының "Жетісу" әмбебап базары) солтүстік шекарасы бойымен, Қайрат шағынауданының 10 көшесіне дейін; Қайрат шағынауданының 10-көшесі бойымен солтүстік-батысқа (солтүстік-шығыс жағы) Қарасу 10 өзенінің арнасына дейін; Қарасу 10 өзенінің арнасы бойымен солтүстік - шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Тараз көшесіне дейін; Тараз көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Тараз көшесіндегі 58-үйнің аумағының шекарасына дейін.
№ 644 сайлау учаскесі
Орталығы: "№211 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі. "Қайрат" шағынауданы, 19-шы көше, 20/2 үй.
Шекарасы: Кіші Алматы өзенінің арнасынан, Қонаев ТК 336 үйінің 4 корпусы, 336 үйінің 7 корпусы, 336 үйінің 12 корпусы аумағының солтүстік-шығыс жағымен оңтүстік-шығысқа (оңтүстік-батыс жағы) Қонаев ТК 336 үйінің 13 корпусы аумағының оңтүстік-шығыс жағына дейін; Қонаев ТК 336 үйінің 13 корпусы, 336 үйі 14 корпусының оңтүстік- шығыс жағымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) 19-шы көше 20/2 үйінің аумағына дейін ("№211 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі); 19-шы көше 20/2 үйдің аумағы бойымен ("№211 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) оңтүстік-шығысқа (оңтүстік-батыс жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ өзенінің арнасы бойымен оңтүстік-батысқа (солтүстік-батыс жағы) Қайрат шағын ауданының 18-ші көшесі 1 үйінің тұсы аумағына дейін; Қайрат шағынауданы 18-ші көшесінің 1 үйі аумағының оңтүстік жағымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасы бойымен солтүстікке (шығыс жағы) Қонаев ТК 336 үйінің 4 корпусы аумағының солтүстік-шығыс жағы тұсына дейін.
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы әкімінің
шешіміне 3 қосымша
№ 670 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№211 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Алматы қаласы, "Қайрат" шағынауданы, 19-шы көше, 20/2 үй.
Шекарасы: Қайрат шағынауданындағы Ақжамал көшесінен Жарбұлақ өзенінің арнасы бойымен солтүстікке (шығыс жағы) 19-шы көшесіндегі 20/2 үйге дейін ("№211 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі); 19-шы көшесіндегі 20/2 үйдің солтүстік-шығыс жағымен, солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) оңтүстік-шығысқа қарай Қонаев ТК 336 үйдің, 14 корпусының оңтүстік-шығысына дейін; Қонаев ТК 336 үйдің, 14 корпусының, 336 үйдің, 13 корпусының оңтүстік-шығыс жағымен Қонаев ТК 336 үйдің, 12 корпусы, 336 үйдің 7 корпусының солтүстік-шығыс жағымен, Қонаев ТК 336 үйдің, 4 корпусынан солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің арнасына дейін; Кіші Алматы өзенінің арнасы бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қайрат шағынауданының Береке-2 тұрғын алабының үйлеріне дейін; Қайрат шағын ауданының Береке-2 тұрғын алабының солтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қайрат шағынауданының 17-ші көшесіндегі 27 үйдің шығыс шекарасына дейін; Қайрат шағынауданының 17-ші көшесіндегі 27 үйдің шығыс шекарасы бойымен оңтүстікке (батыс жағы) Қайрат шағынауданының Көрімдік көшесіне дейін; Қайрат шағынауданының Көрімдік көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жаяу Мұса көшесіне дейін; Қайрат шағынауданының Жаяу Мұса көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ақжамал көшесіне дейін; Қайрат шағынауданының Ақжамал көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жарбұлақ өзенінің арнасына дейін.
№671 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№211 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Алматы қаласы, "Қайрат" шағынауданы, 19-шы көше, 20/2 үй.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №211", микрорайон "Кайрат", 19-ая улица, дом 20/2.
В границах: от границы территории дома 58 улицы Тараз на север (восточная сторона) до северной границе территории дома 27 17-улицы микрорайона Кайрат; по северной границы территории дома 27 17-улицы на юго-восток (юго-западная сторона) до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на юго-запад (северо-западная сторона) до западной границы территории дома 182 микрорайона Кайрат; вдоль западной, далее северной границы территории дома 182 микрорайона Кайрат (универсального рынка "Жетысу" микрорайона Кайрат), до 10-улицы микрорайона Кайрат; по 10-улице микрорайона Кайрат на северо-запад (северо-восточная сторона) до русла реки Карасу 10; по руслу реки Карасу 10 на северо- восток (юго-восточная сторона) до улицы Тараз; по улице Тараз на северо-запад (северо-восточная сторона) до границы территории дома 58 улицы Тараз.
Избирательный участок №644
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 211", микрорайон "Кайрат", 19-ая улица, дом 20/2.
В границах: от русла реки Малая Алматинка, вдоль северо-восточной стороны территории домов 336 корпус 4, 336 корпус 7, 336 корпус 12 ПК Кунаева на юго-восток (юго-западная сторона) до юго-восточной стороны территории дома 336 корпус 13 ПК Кунаева; по юго-восточной стороне территории домов 336 корпус 13, 336 корпус 14 ПК Кунаева на юго-запад (северо-западная сторона) до территории дома 20/2 19-ая улица (Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 211"); вдоль территории дома 20/2 19-ая улица (Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 211" на юго-восток (юго-западная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юго-запад (северо-западная сторона) до створа территории дома 1 18-ая улица микрорайона Кайрат; по южной стороне территории дома 1 18-ой улицы микрорайона Кайрат на запад (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до створа северо-восточной стороны территории дома 336 корпус 4 ПК Кунаева.
Приложение 3
к решению акима
Турксибского района
города Алматы
Избирательный участок №670
Центр: город Алматы, микрорайон "Кайрат", 19-ая улица, дом 20/2. Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 211".
Границы: от улицы Акжамал микрорайона Кайрат по руслу реки Жарбулак на север (восточная сторона) до дома 20/2 19-ой улицы (Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 211"); по северо-восточной стороне дома 20/2 19-ой улицы на северо-запад (северо-восточная сторона) до юго-восточной стороны дома 336 корпус 14 ПК Кунаева; по юго-восточной стороне домов 336 корпус 14, 336 корпус 13 ПК Кунаева до северо-восточной стороны дома 336 корпус 12 ПК Кунаева; по северо-восточной стороне домов 336 корпус 12, 336 корпус 7, 336 корпус 4 ПК Кунаева на северо-запад (северо-восточная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до домов жилого массива Береке-2 микрорайона Кайрат; по северной границе домов жилого массива Береке-2 микрорайона Кайрат на восток (южная сторона) до восточной границы дома 27 17-ой улицы микрорайона Кайрат; по восточной границе дома 27 17-ой улицы микрорайона Кайрат на юг (западная сторона) до улицы Коримдик микрорайона Кайрат; по улице Коримдик микрорайона Кайрат на запад (северная сторона) до улицы Жаяу Муса микрорайона Кайрат; по улице Жаяу Муса микрорайона Кайрат на юг (западная сторона) до улицы Акжамал; по улице Акжамал микрорайона Кайрат на запад (северная сторона ) до русла реки Жарбулак.
Избирательный участок №671
Центр: город Алматы, микрорайон "Кайрат", 19-ая улица, дом 20/2. Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 211".

Шекарасы:Қайрат шағынауданындағы 17-ші көшесіндегі 27 үйдің солтүстік шекарасынан солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Бұқтырма көшесіне дейін; Бұқтырма көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Құлжа тасжолына дейін; Құлжа тасжолымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Медеу ауданының Құлжа тасжолындағы 100/1-үйге дейін; Медеу ауданының Құлжа тасжолындағы 100/1 үйден солтүстік-батысқа (солтүстік-шығыс жағы) Қайрат шағынауданындағы 17-ші көшесідегі 27 үйінің солтүстік шекарасына дейін.
№672 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№15 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны. Алматы қаласы, Сауранбаев көшесі, 24 үй.
Шекарасы: Сейфуллин даңғылынан Майборода көшесі бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылы 51 үйдің шығыс шекарасына дейін; Сейфуллин даңғылы 51 үйінің шығыс шекарасы солтүстікке қарай (батыс жағы), 51 үйдің 1 корпусының солтүстік шекарасына дейін; Сейфуллин даңғылы 51 үйдің 1, 12, 3, 10, 11, 13, 15, 16, 17 корпустарының батыс шекарасымен Сейфуллин даңғылы 51 үйдің 22 корпусының оңтүстік шекарасына дейін; Сейфуллин даңғылы 51 үйдің 22 корпусының оңтүстік жағы шығысқа қарай (солтүстік жағы) Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Майборода көшесіне дейін.

Границы: от северной границы дома 27 17-ой улицы микрорайона Кайрат на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бухтарминская; по улице Бухтарминская на юго-восток (юго-западная сторона) до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на юго-запад (северо-западная сторона) до дома 100/1 Кульджинского тракта Медеуского района; от дома 100/1 Кульджинского тракта Медеуского района на северо-запад (северо-восточная сторона) до северной границы дома 27 17-ой улицы микрорайона Кайрат.
Избирательный участок №672
Центр: город Алматы, улица Сауранбаева, дом 24. Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 15".
Границы: тот проспекта Сейфуллина по улице Майбороды на запад (южная сторона) до восточной границы дома 51 проспекта Сейфуллина; по восточной границе дома 51 проспекта Сейфуллина на север (западная сторона) до северной границы дома 51 корпус 1; по западной границе домов 51 корпус 1, 12, 3, 10, 11, 13, 15, 16, 17 проспекта Сейфуллина до южной границы территории дома 51 корпус 22 проспекта Сейфуллина; по южной границе дома 51 корпус 22 на восток (северная сторона) до проспекта Сейфуллина; по проспекту Сейфуллина на север (западная сторона) до улицы Майбороды.