"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 мамырдағы № 147 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 125 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 сәуірде № 7897-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 мамырдағы № 147 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7507-15 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жауапкершілік Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімі А. Бектасов
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 17 мамырдағы
№ 147 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алып жатқан ауданы (шаршы метр)
Жақын маңдағы Инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жылдар)
1
Архангелка ауылы-Гагарин көшесі, 37 "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
30
"Достық" Дүкені
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарлар
5
2

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 17 мая 2023 года № 147 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2025 года № 125. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2025 года № 7897-15
Акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 17 мая 2023 года № 147 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7507-15) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Северо-Казахстанской области А. Бектасов
Приложение
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
Приложение
к постановлению акимата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 17 мая 2023 года № 147
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности (лет)
1
Село Архангелка – улица Гагарина, 37 напротив здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Архангельского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
30
Магазин "Достык"
Продовольственные, непродовольственные товары
5
2