Атырау облысы Махамбет ауданындағы су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2025 жылғы 14 наурыздағы № 71 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 наурызда № 5268-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағының 5-8) тармақшасына сәйкес және су объектілерінде әуесқойлық (спорттық) балық аулауды ұйымдастыру мақсатында, Махамбет аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ортақ су пайдалану талаптарын ескере отырып Атырау облысы Махамбет ауданындағы су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауданының әкімі К. Нурлыбаев
Махамбет ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 14 наурыздағы
№ 71 қаулысына қосымша
Атырау облысы Махамбет ауданының су айдындарындағы рекреациялық балық аулау аймақтары
1-учаске:
Бұл учаске Махамбет ауданының Бейбарыс ауылдық округінің әкімшілік аумағында, "Caspian Эко-Тур" ЖШС жер теліміне жақын, бұрынғы Пешной ауылының қарама-қарсы жағында орналасқан. Су айдынында, өзеннің ағысынан төмен орналасқан.
Координаттары: N 46°55'2,71240 E 51°10’4,45547 N 46°55’42,69743 E 51°41’6,18803
Ұзындығы: 1800 метр.
2-учаске:
Бұл учаске Махамбет ауданының Бейбарыс ауылдық округінің әкімшілік аумағында, Дамбинский ағынының екінші бөлігінде, өзеннің ағысынан төмен орналасқан.
Координаттары: N 46°55’42,69743 E 51°41’6,18803 N 46°55’39,14076 E 51°41’10,68062
Ұзындығы: 151 метр.
3-учаске:
Бұл учаске Атырау қаласының Дамбы ауылдық округінің әкімшілік аумағында, "Приморский" ағынынаң 500 метр қашықтықта, өзеннің ағысынан төмен орналасқан.
Координаттары: N 46°55’39,14076 E 51°41’10,68062 N 46°54’59,64708 E 51°40’8,12370
Ұзындығы: 1800 метр.
4-учаске:
Бұл учаске Атырау қаласының Дамбы ауылдық округінің Пешной түбегі ауданында, "Caspian Эко-Тур" ЖШС жер теліміне жақын, өзен жағасында, өзеннің ағысынан төмен орналасқан.
Координаттары: N 46°54’59,64708 E 51°40’8,12370 N 46°55’,71240 E 51°10’4,45547
Ұзындығы: 123 метр.

Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Махамбетского района Атырауской области
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 14 марта 2025 года № 71. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 марта 2025 года № 5268-06
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" и в целях организации любительского (спортивного) рыболовства на водных объектах, акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Махамбетского района Атырауской области, с учетом требований общего водопользования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Махамбетского района К. Нурлыбаев
Приложение к постановлению
акимата Махамбетского района
от 14 марта 2025 года № 71
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Махамбетского района Атырауской области
Участок № 1:
Расположен на водном объекте вниз по течению реки на берегу административной территории Бейбарыского сельского округа Махамбетского района вблизи земельного участка ТОО "Caspian Эко-Тур" напротив бывшего поселка Пешной.
Координаты:
N 46°55'2,71240 E 51°10’4,45547
N 46°55’42,69743 E 51°41’6,18803
Длиной 1800 метров.
Участок № 2:
Расположен на водном объекте в районе Дамбинского второго протока вниз по течению реки административной территорий Бейбарыского сельского округа Махамбетского района.
Координаты:
N 46°55’42,69743 E 51°41’6,18803
N 46°55’39,14076 E 51°41’10,68062
Длиной 151 метров.
Участок № 3:
Расположен на водном объекте от ерика "Приморский" на расстоянии 500 метров вниз по течению реки административной территории Дамбинского сельского округа города Атырау.
Координаты:
N 46°55’39,14076 E 51°41’10,68062
N 46°54’59,64708 E 51°40’8,12370
Длиной 1800 метров.
Участок № 4:
Расположен на водном объекте, вниз по течению реки на берегу реки вблизи земельного участка ТОО "Caspian Эко-Тур" в районе полуострова Пешной Дамбинского сельского округа города Атырау.
Координаты:
N 46°54’59,64708 E 51°40’8,12370
N 46°55’,71240 E 51°10’4,45547
Длиной 123 метров.