"Қызылқоға ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қызылқоға ауданы әкімінің 2022 жылғы 19 шілдедегі № 26 шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімінің 2025 жылғы 23 қаңтардағы № 3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 қаңтарда № 5252-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылқоға ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылқоға ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қызылқоға ауданы әкімінің 2022 жылғы 19 шілдедегі № 26 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28862 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қызылқоға ауданының әкімі К. Азмуханов

О признании утратившим силу решение акима Кызылкогинского района от 19 июля 2022 года № 26 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Кызылкогинского района"
Решение акима Кызылкогинского района Атырауской области от 23 января 2025 года № 3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 24 января 2025 года № 5252-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылкогинский районный аким РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима Кызылкогинского района от 19 июля 2022 года № 26 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Кызылкогинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28862).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылкогинского района К. Азмуханов