Сайрам ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 14 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2025 жылғы 12 наурыздағы № 7 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 13 наурызда № 6669-13 болып тiркелдi
ШЕШТІМ:
1. Сайрам ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 14 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5594 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
реттік нөмірлері 70, 71, 77, 78, 81, 83 жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
Сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің орналасқан жері
Сайлау учаскесінің шекаралары
70
№ 591
Көлкент ауылдық округі, Ақсуабад ауылы, Т.Рустемов көшесі, 138, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 26 М.Қашқари атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсуабад ауылы, Т.Рүстемов, Бадам, Алмазар, Қарабұлақ, Мектеп, Жастар, Үркер, Дария, Шымбұлақ, Келешек, Көктем, Тұмар, Шымтас, Бейбітшілік көшелері
71
№ 592

О внесении изменений в решение акима Сайрамского района от 30 апреля 2020 года № 14 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Сайрамского района Туркестанской области от 12 марта 2025 года № 7. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 13 марта 2025 года № 6669-13
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сайрамского района от 30 апреля 2020 года № 14 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5594) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
строки порядковые номера 70, 71, 77, 78, 81, 83 изложить новой редакции:
Избирательные участки
Месторасположение избирательного участка
Границы избирательного участка
70
№ 591
Колкентский сельский округ, село Аксуабад, улица Т.Рустемова, 138, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 26 имени М.Кашкари" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Аксуабад, улицы Т.Рустемова, Бадам, Алмазар, Карабулак, Мектеп, Жастар, Уркер, Дария, Шымбулак, Келешек, Коктем, Тумар, Шымтас, Бейбитшилик
71
№ 592

Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Түркістан көшесі, 61, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 13 А.Навои атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көлкент ауылы, З.Шадиев Үштөбе, Шымкент,
Нұрлы жол, Ақсу, Жантақсай көшелері,
Бабур көшесінің тақ жағы
№ 1,3,5,7,9,11,13, 15,17,19,21,23,25,27 үйлері,
А.Болыс көшесі, № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26, 27,28,29,30 үйлері,
А.Навои көшесі № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10, 11,12,13,14,15,16,17,18,19,20, 21,22,23,24,25,26,27,28,29,30, 31,32,33,34,35,36,37,38,39,40, 41,42,43,44,45,46,47,48,49,50, 51,52,53,54,55,56,57,58,59,60, 61,62,63,64,65,66,67 үйлері,
Түркістан көшесі № 1,2,3,4, 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16, 17,18,19,20,21,22,23,24,25,26, 27,28,29,30,33,34,35,36,37,38, 39,40,41,42,43,44,45,46,47,48, 49,50,51,52,53,54,55,56,57,58, 59,60,61,62,63,64,65,66,67 үйлері, Адахам көшесі
№ 32,33,34,35,36,37,38,39,40, 41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,
52,53,54,55,56,57,58,59,60, 61,62,63,64,65,66,67,68,69,70, 71,72,73,74,75,76,77 үйлері
77
№ 598

Колкентский сельский округ, село Колкент, улица Туркестанская, 61, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 13 имени А.Навои" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Колкент, улицы З.Шадиева, Уштобе, Шымкент, Нурлы жол, Аксу, Жантаксай, улицы Бабура нечетная сторона дома № 1,3,5,7,9,11,13, 15,17,19,21,23,25,27 улица А.Болыса дома №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16, 17,18,19,20,21,22,23,24,25, 26,27,28,29,30,улица А.Навои дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14, 15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39, 40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66, 67, улица Туркестанская дома № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19, 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46, 47,48,49,50,51,52,53,54,55, 56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67, улица Адахама дома №32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55, 56,57,58,59,60,61,62,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72, 73,74,75,76,77
77
№ 598

Көлкент ауылдық округі, Шапырашты ауылы Ақтан ата көшесі, 19, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 71 Қарасай батыр атындағы шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шапырашты ауылы, Ақсуабад ауылы, Тәуелсіздік көшесі
78
№ 599
Көлкент ауылдық округі, Көлкент ауылы, Ақсуабад тас жолы, 2/2, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам аудандық білім бөлімінің "№ 65 Әбдірашид Мұзрапов атындығы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Көлкент ауылы, Ибн Сина көшесі,
А.Болыс көшесі № 31,32,33,34,35,36,37,38,39, 40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,
56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,
Түркістан көшесі №68,69, 70, 71,72,73,74,75,76,77,78,79, 80,81,82,83,84,85,86,87,88,89, 90,91,92,93,
94,95,96,97,98,99, 100,101,102,103,104,105,106,
107,108,109,110,111,112,113, 114,115,116,117,118,119,120, 121,122,123,124,125,126,127, 128,129,130,131,132,133,134, 135,136,137,138,139,140,141, 142,143,144,145,146,147,148, 149,150,151,152,153,154,155, 156,157,158,159,160,161,162, 163,164,165,166,167,168,169, 170,171,172,173,174,175,176, 177,178,179,180,181,182,183, 184,185,186,187,188,189,190 үйлері, А.Навои көшесі № 68,69,70, 71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,
84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,
100,101,102,103,104,105,106,
107,108,109,110,111,112,113,
114,115,116,117,118,119,120,
121,122,123,124,125,126,127,
128,129,130,131,132,133,134,
135,136,137,138,139,140,141,
142,143,144,145,146,147,148,
149,150,151,152,153,154,155,
156, 157,158,159,160, үйлері, Адахам көшесі,
№ 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,
16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,
28,29,30,31үйлері
81
№ 602
Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, А.Қарабаев көшесі, 25, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 45 "1-Май" жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Ұлықбек, Ғұлам ата,
Х.Ходжаев көшелері, О.Құрбаналиев көшесі
№ 116,117,118,119, 120,121,122,123,124,125,126,
127,128,129,130,131,132,133,
134,135,136,137,138,139,140,
141,142,143,144,145,146,147,
148,149,150,151,152,153,154,
155,156, 157,158,159,160,161,
162,163,164,165,166,167,168,
169,170,171,172,173,174,175,
176,177,178,179,180,181,182,
183,184,185,186,187,188,189,
190,191,192,193,194,195,196,
197,198,199,200,201,202,203,
204,205,206,207,208,209,210,
211,212,213,214,215,216,217,
218,219,220,221,222,223,224,
225,226,227,228,229,230,231,
232,233,234,235,236,237,238,
239,240,241,242,243,244,245,
246,247,248,249,250,251,252,
253,254,255,256,257,258,259,
260 үйлері, Қайырағаш көшесі
№ 103,104,105,106,
107,108,109,110,111,112,113,
114,115,116,117,118,119,120,
121,122,123,124,125,126,127,
128,129,130,131,132,133,134,
135,136,137,138,139,140 үйлері
83
№ 604

Колкентский сельский округ, село Шапырашты, улица Актан ата, 19, здание государственного коммунального учреждения "Малокомплектная общеобразовательная школа № 71 имени Карасай батыра" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Шапырашты, село Аксуабад, улица Тауелсиздик
78
№ 599
Колкентский сельский округ, село Колкент, шоссе Аксуабад, 2/2, здание государственного коммунального учреждения "Общеобразовательная школа № 65 имени Абдирашида Музрапова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Колкент,улица Ибн Сина, улица А.Болыса дома
№ 31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,
42,43,44,45, 46,47,48,49,50,51,52,53,54, 55,56,57,58,59,60,61,62,63,
64,65,66,67,68,69,70,
улица Туркестанская дома № 68,69,70,71,72,73,74,75,
76,77,78,79,80,81,82,83,84,85, 86,87,88,89,90,91,92,93, 94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,
109,110,111,112,113,114,115,116,117,
118,119,120,121,122,123,124,125,126,127,128,129, 130,131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,141,
142,143,144,145,146,147,148,149,150,
151,152,153,154,155,156,157,158,159,160,161,162,163,164, 165,166,167,168,169,170,171,172,173,174,175,176,
177,178,179,180,181,182,183,
184,185,186,187,188, 189,190,улица А.Навои дома № 68, 69,70, 71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,
87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,
97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110, 111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,
124,125,126,127,128,129,130,
131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,141,142,143,
144,145,146,147,148,149,
150,151,152,153,154,155,156,157,158,159, 160,
улица Адахам
дома № 1,2,3, 4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,
18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,
81
№ 602
Манкентский сельский округ, село Манкент, улица А.Карабаева, 25, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 45 "1-Мая" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы Улугбека, Гулам ата, Х.Ходжаева,
улица О.Курбаналиева дома № 116,117,118,119, 120,121,122,123,124,125,126,
127,128,129,130,131,132,133, 134,135,136,137,138,139,140,
141,142,143,144,145,146,147, 148,149,150,151,152,153,154,
155,156,157,158,159,160,161, 162,163,164,165,166,167,168,
169,170,171,172,173,174,175, 176,177,178,179,180,181,182,
183,184,185,186,187,188,189, 190,191,192,193,194,195,196,
197,198,199,200,201,202,203, 204,205,206,207,208,209,210,
211,212,213,214,215,216,217, 218,219,220,221,222,223,224,
225,226,227,228,229,230,231,
232,233,234,235,236,237,238,239,240,241,242,243,244,245,
246,247,248,249,250,251,252, 253,254,255,256,257,258,259,
260, улица Кайырагаш дома № 103,104,105,106,107,108, 109,110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,
123,124,125,126,127,128,129,130,131,132,133,134,135,136,137,138,139,140,
83
№ 604

Манкент ауылдық округі, Манкент ауылы, Бірлік көшесі, 54, Түркістан облысының білім басқармасының Сайрам ауданының білім бөлімінің "№ 64 Ш.Рашидов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Манкент ауылы, Фұрқат, Б.Наметов, Бірлік, Исматулла Ергешов көшелері
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
А. Сабитов
"КЕЛІСІЛДІ"
Сайрам аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

Манкентский сельский округ, село Манкент, улица Бирлик, 54, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 64 имени Ш.Рашидова" отдела образования Сайрамского района управления образования Туркестанской области
село Манкент, улицы Фурката, Б.Наметова, Бирлик, Исматуллы Ергешова
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
А. Сабитов
"СОГЛАСОВАНО"
Сайрамская
районная территориальная
избирательная комиссия