Сайрам ауданы әкімдігінің "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 75 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 14 сәуірдегі № 300 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 15 сәуірде № 6681-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайрам ауданы әкімдігінің "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі өлшемшарттарды айқындау туралы" 2016 жылғы 27 қаңтардағы №75 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3597 бөлып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
А. Сабитов

О признании утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 27 января 2016 года № 75 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества Сайрамского района"
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 14 апреля 2025 года № 300. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 15 апреля 2025 года № 6681-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 27 января 2016 года № 75 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества Сайрамского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3597).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
А. Сабитов