Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 14 қаңтардағы № 4 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 15 қаңтарда № 6654-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Сауда қызметін реттеу туралы", "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сайкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Шардара ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 17 мамырдағы № 118 "Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28169 тіркелген).
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шардара ауданының әкімі А. Карсыбаев
Шардара ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 14 қаңтардағы
№ 4 қаулысына қосымша
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Шардара қаласы,
Н.Оңдасынов атындағы көшесі, № 61 үйдің алдында
20
3 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Береке" сауда үйі
2.
Шардара қаласы, Б.Тажиев көшесі № 60 үйдің қарама-қарсы
30
3 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Айсұлтан" кафесі
3.
Шардара қаласы, Б.Тажиев көшесі, № 1 ғимаратқа қарама-қарсы
30
3 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Shadara Holl" тойханасы
4.
Шардара қаласы, Ө.Түгелбаев даңғылы,
№ 4А үйге қарама-қарсы
12
3 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
"Рысқұл ата" құрылыс материалдар дүкені
1.Шардара қаласы, Н.Оңдасынов атындағы көшесі, № 61 үйдің алдында
2.Шардара қаласы, Б.Тажиев көшесі № 60 үйдің қарама-қарсы
3.Шардара қаласы, Б.Тажиев көшесі, № 1 ғимаратқа қарама-қарсы
4.Шардара қаласы, Ө.Түгелбаев даңғылы, № 4А үйге қарама-қарсы

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 14 января 2025 года № 4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 15 января 2025 года № 6654-13
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О регулировании торговой деятельности", "О правовых актах" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шардаринского района от 17 мая 2022 года № 118 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28169).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шардаринского района А. Карсыбаев
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района
от 14 января 2025 года № 4
Места размещения нестационарных торговых объектов
Точное
местоположение
Занимаемая площадь, квадратных метров
Период торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1.
г. Шардара, улица им.Н. Ондасынова, перед домом № 61
20
3 года
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Торговый дом "Береке"
2.
г. Шардара, улица Б. Тажиева напротив дома № 60
30
3 года
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Кафе "Айсултан"
3.
г. Шардара, улица Б. Тажиева, напротив здания № 1
30
3 года
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Ресторан "Shadara Holl"
4.
г. Шардара, проспект У. Тугельбаева, напротив дома № 4А
12
3 года
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Магазин строительных материалов
"Рыскул ата"
1. г. Шардара, улица им.Н. Ондасынова, перед домом № 61
2. г. Шардара, улица Б. Тажиева напротив дома № 60
3. г. Шардара, улица Б. Тажиева, напротив здания № 1
4. г. Шардара, проспект У. Тугельбаева, напротив дома № 4А